Bugun...Çankırı İYİ Parti Aday Adaylarını Tanıttı
Tarih: 14-05-2018 08:56:36 Güncelleme: 15-05-2018 20:22:36 + -


İyi Parti Çankırı İl Başkanlığı 24 Haziran erken seçimleri öncesinde partisine milletvekilliği adaylığı için başvuran aday adaylarını tanıttı.


Çankırı İYİ Parti Aday Adaylarını Tanıttı

İyi Parti Çankırı İl Başkanlığı 24 Haziran erken seçimleri öncesinde partisine milletvekilliği adaylığı için başvuran aday adaylarını tanıttı.


100 Kültür Merkezinde düzenlenen tanıtım programı saygı duruş ve istiklal marşı okunması ile başladı. İl Başkanı Çetin Kapdan nerede ise seçimlere konulmama tehdidi ile karşı karşıya kaldıklarını ifade ederek partilerine 2 aday için 6 katı başvuruda bulunulduğunu, adaylara bu cesaretlerinden dolayı teşekkür ettiğini söyledi. Kapdan, kısa bir konuşmanın ardından aday adaylarına alfabetik sıraya göre söz verdi.

 

Sıra ile sahneye çıkan adaylar kendilerini tanıttı. Kimi aday projelerinden bahsederken kimi aday ise ülkenin kuruluş ayarları ile oynandığını bu kötü gidişin köprüden sonraki son çıkış olduğu uyarısında bulundu. Kadın aday adayı Gamze Atalay konuşmasının sonunda salonu ayağa davet ederek ilkokullardan kaldırılan öğrenci andını salonla birlikte okudu.  

 

Avukat Dilaver Erdoğan’da en uzun konuşmayı yaparak Çankırı’da 1 milletvekilliğini alacaklarını söyledi. Erdoğan’ın konuşması salondan büyük alkış topladı. 

 

Avustralya taksi şoförü olarak giderek girişimcilik ruhu ile büyük bir iş adamı olan Kalfatlı Mehmet Ali Karamemiş ise Çankırı’ya golf sahası projesi olduğunu, Çankırı Kaya tuzunun Dünya’da tanınmadığını, tuz pazarını Dünya’ya açma sözü verdi.

 

İyi Partiye 11 isim aday adaylığı başvurusunda bulundu. Adaylardan dördü kadın adaylardan oluşuyor

 

Aday adaylarının isimleri şöyle:

 

Aydın Ayanoğlu (İş Adamı), Hasan Hüseyin Demirci (Esnaf), Duygu Uysal (Öğretmen), Mustafa Özel (eski danışman), Nesrin Yaşar (eski danışman), Gamze Atalay (Muhasebeci), Selami Deveci (Emekli-Engelliler Derneği Bşk.), Dilaver Erdoğan (Avukat), Ahmed Fadıl Adıgüzel (Mühendis), Mehmet Ali Karamemiş (İş Adamı), Hamide Ayla Pet (Selçuk Üniversitesi Emekli Öğretim Görevlisi)

 

 

 

 
Bu haber 5944 defa okunmuştur.

Etiketler :
melih / 14-05-2018 14:39:00

Akp-Mhp ortaklığına oy moy yok batırdılar ülkeyi.

gorkem tuna / 14-05-2018 13:13:00

İyi Parti aday adayları içinde 1 kişi var oda Ahmet Adıgüzel beydir. Onun dışında çıkaracakları adaylar İyi Parti için intihar olur. Heleki iş adamı diye tanıttığınız şahıslar için vayki partinin haline.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI