Bugun...Çankırı Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Ahmet Reşat Doğusan’ın Görevinden İstifa Ettiği İddia Ediliyor Doğrumu?
Tarih: 27-10-2016 19:07:23 + -


1962 Ankara'da doğumlu, evli ve 3 çocuk babası Uzm. Dr. Ahmet Reşat Doğusan’ı istifaya sürükleyen neden ne?


Çankırı Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Ahmet Reşat Doğusan’ın Görevinden İstifa Ettiği İddia Ediliyor Doğrumu?

Doğusan’ın Görevinden İstifa Ettiği İddia Ediliyor Doğrumu?

 

1962 Ankara'da doğumlu, evli ve 3 çocuk babası Uzm. Dr. Ahmet Reşat Doğusan’ı istifaya sürükleyen neden ne?

 

Mustafa Çelik gibi acar gazeteciden bilgiler saklansa da….

 

Konu ile alakalı ne resmi kurumdan, nede yetkili ağızdan her hangi bir açıklama yapılmazsa da Çankırı’nın güçlü sesi www.haberci18.com İnternet medyanın sahibi Mustafa Çelik tabiri caizse çok derin araştırmaların içerisine giriyor, bir şeyleri çözebiliyor.

 

Doğusan’ın Çankırı'daki görevine son verildiği ve kendisinin de görevinden istifa ettiği iddia ediliyor.

 

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ile alakalı konu olarak bugün Çankırı Kamu Hastaneleri Birliği'ni ele alıyoruz. Neden ele alıyoruz? Çünkü 27 Ekim 2016 Perşembe günü akşam saatlerinde Çankırı Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Ahmet Reşat Doğusan’ın görevinden istifa ettiği dedikoduları iddia edildi.

 

Hastaneye ne yaparsanız yapın ama boş. En büyük eksiklik yeterince doktor yok Çankırı’daki yöneticiler sizler ilk önce aynanın karşısına geçip kendinize bakmanız bir çeki düzen vermeniz lazım.

 

Hastanede disiplin yok ki Bashekim kafasına göre takılıyor. Mübarek çok affınıza sığınıyoruz hastane değil sanki pastane çiftlik gibi olmuş herkez kafasına göre çalışıyor gibi disiplin yok gibi millet dışarıda bahçede kafasına göre geziyor çay içilen kantinin arkasında sohbet etmeler bahçede dolaşmalar haliyle görüyorduk bir vatandaş olarak.

 

Ne sağlık hizmeti? Hastayı, hastaneyi düşünen başhekim mi var, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri mi var? Başhemşire mi var? İyi bir yöneticimi var Hastanede? Kendi keyiflerinden başka düşündüklerimi var?....

 

Durumumuz Çankırı olarak içler acısı, Allah hastası olup ta hastasını il dışına muhtaç etmesin. Bizim idareci ve yöneticilerimiz ne yapıyor demekten de insan kendini alamıyor? Bu halka bu ceza ve cefayı layık görüp yaşatanlara da yazıklar olsun... 

 

Sağlıkta deprem yaşayan Çankırı’daki Sağlık kuruluşlarına bir bir el atın bu sorunlar ortadan kaldırılsın.

 

Kişiliğimizi ve Kalemimizi Asla Satmadık… Satında Alamazsınız. Çünkü Gücünüz yetmeyecektir, yetmezde!..

 

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak biz doğrular neyse, sorunlar neyse yazmaktan bıkmayacağız. Şunu bazıları bilsin ki yağcılık, yalakalık, yapmayacağız, her zaman olduğu gibi dik durmaya devam edeceğiz.  

 

"Acısı tatlısıyla, doğrusu yanlışıyla, günahı sevabıyla Çankırı’mızın sorunlarını sayfamıza taşıyoruz.  Eğer ortada bir başarı varsa bu hepimizindir, eğer ortada bir başarısızlık, beceriksizlik, hata ve günah varsa bu yalnızca yönetici ve idarecilerindir. Çankırı’da sağlığın başına kötü bir şey gelmesin, daha güzel bir yerlere gelsin istiyoruz.

 

Usta kalem Çelik “Bu yaşıma kadar kendime olan saygımı ve inancımı kaybetmedim, onu her türlü bozulmadan, tehlikeden titizlikle korudum. Haklılığımı gücümden, makam mevkimden değil; ortaya koyduğum emek, haklılık ve meşruiyetten aldım. Bugüne kadar yanlışlar yaptım, hatalarım, kusurlarım oldu ama Çankırı’mızın aleyhine kıracak, incitecek, darıltacak bir şey yapmamaya hep özen gösterdim. Bu mesleğin onurunu, haysiyetini, itibarını korumak ve sürdürmek için elimden geleni yaptım. Şu ana kadar yazdıklarımın doğruluğuna da öncelikle okurlarımla sonra da bütün hemşehrilerim ile birlikte çalıştığım mesai arkadaşlarımı ve yine herkesin üstünde ve ötesinde Allah'ı şahit olarak gösteriyorum.

 

Çankırı Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Ahmet Reşat Doğusan’ın görevinden istifa edip etmediğine dair iddiaları ortadan kaldıracak bir resmi açıklama gelir diye umut ediyoruz.

 

Çankırı Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Ahmet Reşat Doğusan
Bu haber 4153 defa okunmuştur.

Etiketler :
ALİ / 28-10-2016 12:13:00

sn.Ahmet Reşat Doğusan saygılı, efendi, çalıskan bir yöneticiydi yazık olmuş.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Sağlık Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI