Bugun...Çankırı Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Keskin Görevine Başladı
Tarih: 14-11-2016 10:05:58 Güncelleme: 14-11-2016 10:11:58 + -


11 Kasım 2016 tarihi itibariyle Çankırı Kamu Hastaneleri Genel Sekreterlik görevine başlayan Op. Dr. Hüseyin Keskin eski Genel Sekreter Uzm. Dr. Ahmet Reşat Doğusan’dan boşalan koltuğa oturdu.


Çankırı Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Keskin Görevine Başladı

Çankırı Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Görevine Başladı

 

Kamu hastaneleri genel sekreteri Op. Dr. Hüseyin Keskin görevine başlamıştır.

 

Op. Dr. Hüseyin Keskin 1975 yılında Ordu/Ünye doğumludur. Orta öğretimini Ünye de tamamlamış olup Hacette üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu ve üroloji uzmanıdır. Sırası ile Ağrı, Erzurum ve Ankara’da görev yapmıştır. Şereflikoçhisar Devlet hastanesi Kamu hastaneleri genel sekreterliği görevini başarı ile tamamlamış ve ilimiz Çankırı Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğinde göreve başlamıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

Doğusan’ın neden istifa etiği konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.

 

Çankırı Kamu Hastaneleri Birliği Eski Genel Sekreteri Uzm. Dr. Ahmet Reşat Doğusan’ın görevinden neden istifa ettiğini sorarak www.haberci18.com İnternet Medyası sayfalarında yaşanan istifa depremini kamuoyuna duyurmuştuk. Bu istifa ile ilgilide hiçbir açıklama yapılmamıştı.

 

11 Kasım 2016 tarihi itibariyle Çankırı Kamu Hastaneleri Genel Sekreterlik görevine başlayan Op. Dr. Hüseyin Keskin eski Genel Sekreter Uzm. Dr. Ahmet Reşat Doğusan’dan boşalan koltuğa oturmuş oldu.

 

Çankırı’mız için hayırlı, uğurlu olur inşallah. Başarılı ve Çankırı’mızın menfaatine yarayan çalışmalarına imza atar diye umut ediyoruz. Hoş geldin Sayın Genel Sekreter.

 
Bu haber 4191 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Sağlık Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI