Bugün...Çankırı'lı Tezgâhtar Mustafa Gökmen İnstagram Fenomenliğine Devam Ediyor
Tarih: 08-09-2018 11:01:06 + -


Çankırı’da bir pastanede tezgahtar olarak çalışan Mustafa Gökmen, müşterileriyle çektiği fotoğrafları sosyal medya platformu Instagram’dan paylaşmaya devam ediyor.


Çankırı'lı Tezgâhtar Mustafa Gökmen İnstagram Fenomenliğine Devam Ediyor

Gökmen, son 2,5 yıl gibi kısa bir süre içinde 3 binin üzerinde fotoğraf çekip sosyal medya üzerinden paylaştığını anlattı.

 

Çankırı’da müşterileri ile fotoğraf çektiren tezgahtar sosyal medya platformu Instagram’da fenomen haline geldi.

 

Çankırı’da bir pastanede tezgahtar olarak çalışan Mustafa Gökmen, müşterileriyle çektiği fotoğrafları sosyal medya platformu Instagram’dan paylaşmaya başladı.

 

Paylaşımları beklediğinden fazla rekabet gören Gökmen, daha sonra dükkânlarının bulunduğu cadde üzerinden geçen vatandaşları da fotoğraflamaya başladı.

 

İlginç karakteri ve ilgi çekici fotoğrafları ile bir anda Instagram’da son dönemlerin en çok takip edilenleri arasına adını yazdıran Mustafa Gökmen Çankırı’da Instagram fenomeni haline geldi.

 

İnsanlarla iletişim kurmayı sevdiğini ve Instagram paylaşımları nedeniyle birçok dost kazandığını ifade eden Mustafa Gökmen, "Artık bu iş biraz beni yormaya başladı. Acele bir işim olduğunda bile insanlar yanıma gelip fotoğraf çektirmek istiyor. Dükkânda müşteriye çay verirken, dükkân önünden geçenler kendi kendine fotoğraf çekiyorlar. Zaten insanlar dükkâna alışverişten çok fotoğraf çektirmeye geliyor. İnsanlarla muhabbet etmeyi, iletişim kurmayı çok seviyorum" diye konuştu.

 

 

 

 

 
Bu haber 4594 defa okunmuştur.

Etiketler :
Mehmet GOK / 13-09-2018 12:53:00

ağabeyim biraz daha değerli önemli konular üzerinde haber yaparsan daha çok takip edeceğim. Bu denli haberlere ihtiyacımız yoktur. Vatan nasıl korunur, nasıl iyi anne baba olunur, nasıl edepli, düzgün vatana millete hayırlı çocuk yetiştirilir bunların haberini yapın ki millet çocuk yapmadan önce iki kere düşünsün.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI