Bugün...Çankırı Merkez Büyük Otel Önü Kavşak Sorunu Çözüldü
Tarih: 09-08-2019 14:02:33 Güncelleme: 09-08-2019 14:14:33 + -


Çankırı’da Büyük Otel Önünden, Yapraklı Karayoluna geçilecek güzergah üzerinde kalan, Karayollarının ‘U’ dönüşü yapılamaz, ters yöne giremezsiniz gibi uyarıcı trafik levha ve işaretleri bulunduğu halde, Büyük Otelin önündeki ters yola girip ‘U’ çekilen yere çözüm bulundu.


Çankırı Merkez Büyük Otel Önü Kavşak Sorunu Çözüldü

Sorun Hep Birlikte Çözüldü

 

Çankırı merkez Büyük Otel önünde araç sürücülerinin dönüşlerinin sağlıklı yapılabilmesi için başlatılan çalışmalar tamamlandı. Kavşakta, yapılan düzenlemenin ardından araç sürücüleri güvenli bir şekilde u dönüşü yapabilecek.

 

Karayolları tarafından daha önce anayoldaki kavşağın kapatılmasından dolayı araç sürücüleri u dönüşü noktasında zor anlar yaşamıştı. Daha sonra u dönüşünün tehlike arz etmesinin arından ana yol dubalarla kapatılmıştı. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in talimatlarıyla kavşakta yapılan yeni bir çalışma ile sorun çözüldü. Kavşak etrafında ekiplerce işaretlemeler yapıldıktan sonra ilk kazma vuruldu ve birkaç gün içinde çalışmalar tamamlandı. Büyük Otel önündeki kaldırım küçültüldükten sonra ana yol, u dönüşü için dubalarla bölündü ve uyarı levhaları yerleştirildi. Dönüş yapmak isteyen araç sürücüleri artık istasyon kavşağına kadar gitmek zorunda kalmayacak.

 

Araç geçişine açılan kavşakta belediye ekiplerinin orta refüjdeki boyama ve çevre düzenlemesini de birkaç gün içinde bitirmesi bekleniyor.

 

Başkanı Esen, kanayan yara haline gelen kavşaktaki çalışmaların tamamlanarak hizmete açıldığını sosyal medya hesabından vatandaşlarla paylaştı.

 

Özel ve Tüm Haberlerimize Kulak Verenler Kazanırken, 16 Yıldır Şehre Hizmet Ettiğini Sanalar, Çankırı'ya Yapılması Gerekli Hizmetleri Savsaklayanlar İse Bir Bir Kaybediyor!

 

www.haberci18.com İnternet Medyası Olarak; “Çankırı’mızın, Çankırılının, Kamuoyunun Menfaatine Yarar Ne Yazarsak, Ne Çizersek İstekler Yerine Getiriliyor, Sorunlar Tek Tek Ortadan Kaldırılıyor.”

 

Şehrin cesur admini ve haberci18.com İnternet medya haber sitesi olarak “05.02.2019 tarihinde Vurdum Duymazlığınızla İsyan Ettiriyorsunuz. Buraya Ya Çözüm Bulun Veya Dönüşü Olmayan Hataya Dur Deyin! Diye özel haberimizi yapmıştık.

 

Çankırı; Bu memleketin ekmeğini yiyip, suyunu içerek, gözünün içine baka baka insanımızın hayalleri ve sevdası için gerekenleri yapmayanların yeri değildir diyerek te herkesi göreve davet ederek çözüm bulmaya çaba harcamıştık.

 

Çankırı’da Büyük Otel Önünden, Yapraklı Karayoluna geçilecek güzergah üzerinde kalan, Karayollarının ‘U’ dönüşü yapılamaz, ters yöne giremezsiniz gibi uyarıcı trafik levha ve işaretleri bulunduğu halde, Büyük Otelin önündeki ters yola girip ‘U’ çekilen yere neden bir çözüm bulunulmuyor? diye de her kim olursa olsun sert eleştirilerimizle yayınlarımıza devam etmiştik.

 

Sonuç olarak işte gelinen nokta. Soruyoruz yapılan hizmet ve çalışma şimdi yakıştı mı, yakışmadı mı? Takdir kamuoyunun.

 

Bu saatten sonrada emeği geçenlere teşekkür etme görevi yine şahsımıza düştü, düşecekte. Eleştirmeyi yapıyor, karşılığını alıyorsak, “Emeği geçenlere sonsuz teşekkür ederiz. Emeği geçenleri taçlandırmak şeref sözümüzdür. Bu gün de sözümüzü tutarak bu kanayan yaraya dur diyenlere saygı, sevgi, hürmetlerimizi sunar, ayrı ayrı bir kez daha çok teşekkür ederiz. Birlik beraberlik böyle olmalı. Sağ olun, var olun.

 

 

 
Bu haber 3212 defa okunmuştur.

Etiketler :
mehmet / 09-08-2019 22:58:00

Helal olsun Başkanımıza çözüm üretmeye devam ediyor.Yalnız belediyenin kapısında sürekli bekleyen bir önceki dönemde de bekliyorlardı ve bıyıkları yokken bıyık uçları aşağı sarkan tiplerde artık kapıdan ayrılsalar çok iyi olur. İyi bayramlar. Haberciye de kocaman alkış..

Serkan Çelik / 09-08-2019 15:02:00

Çok iyi olmuş Belediye yede tsk ederizFacebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Genel Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI