Bugün...Çankırı Milletvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu AK Parti Grup Başkan Vekili Oldu
Tarih: 08-07-2018 07:32:16 + -


27. Dönem AK Parti Çankırı Milletvekilleri Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) yemin ederek görevlerine resmen başladılar.


Çankırı Milletvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu AK Parti Grup Başkan Vekili Oldu

Çankırı Milletvekili M. Emin Akbaşoğlu, AK Parti’nin 5 Grup Başkanvekilinden birisi oldu.

 

24 Haziran seçimleri sonrası Ak Parti, Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında dönemin ilk grup toplantısını TBMM'de gerçekleştirdi. Toplantıda AK Parti Meclis'teki yeni yönetimi de şekillenmeye başladı.

 

Toplantı soncunda AK Partili Naci Bostancı 27. dönemde AK Parti Grup Başkanı oldu.

 

Grup Başkanvekilleri ise Muhammed Emin Akbaşoğlu, Bülent Turan, Mehmet Muş, Özlem Zengin, Cahit Özkan olarak belirlendi. Mustafa Şentop ise Meclis Başkanvekili görevini üstlenecek.

 

Meclis Başkanlığına Binali Yıldırım'ın parti adayı olarak gösterilmesi kararlaştırıldı.

 

27. Dönem Çankırı Milletvekilleri TBMM'de yemin etti.

 

27. Dönem AK Parti Çankırı Milletvekilleri meclise yemin ederek görevlerine başladılar.

 

27. Dönem AK Parti Çankırı Milletvekilleri Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) yemin ederek görevlerine resmen başladılar. TBMM saat 14:00'da 27. dönem Açılış ve Yemin töreni için toplandı. Çankırı Milletvekilleri Muhammed Emin Akbaşoğlu ve Salim Çivitcioğlu il plaka sırasına göre saat: 16.40'da meclis kürsüsüne gelerek and içtiler. Yemin töreninin ardından Akbaşoğlu ve Çivitcioğlu milletvekili görevine resmen başlamış oldu.

 
Bu haber 2360 defa okunmuştur.

Etiketler :
SİYASETÇİ / 09-07-2018 01:26:00

Yaklaşık 2 dönemdir Çankırı ile ilgi ve alakası olmayan, her gittiği ortamda ŞAMPİYON kelimesinden başka her hangi bir vasfı olmayan ithal bir vekilin torpili büyük sanırım.Daha önceki dönemde gelmiyordu şimdi Grup başkan vekilliği ile ÇANKIRI YOLLARINI UNUTUR ARTIK. AMA ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM. BU ÇANKIRI OYUNU KULLANIRKEN BU ŞAHISLARA DEĞİL BİZZAT R.TAYYİP ERDOĞAN YÖNÜNDE KULLANMIŞTIR..Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI