Bugun...Çankırı Özel Karatekin Hastanesi Hastalarının, Çalışanlarının Ve Tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını Kutladı
Tarih: 14-09-2016 17:49:35 Güncelleme: 14-09-2016 19:31:35 + -


Çalışanlar, hastalar ve hastaneye gelen ziyaretçilerle bayramın gereği olan bayramlaşma töreni bu bayramda da organize edildi.


Çankırı Özel Karatekin Hastanesi Hastalarının, Çalışanlarının Ve Tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını Kutladı

Kurban Bayramını Kutladı

 

Çankırı, bayramların adetlere göre yaşanmaya çalışıldığı bir ilimiz. İlimizde birçok kurum da bayram kutlamaları münasebeti ile çalışanlarıyla bir araya gelmektedir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı, sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.

 

Çankırı Özel Karatekin Hastanesi de bu bayram buluşmalarını gelenekselleştirerek her bayramda bayramın ikinci günü saat 14:00’da hastane içinde bayram kutlaması yapmaktadır.

 

Çalışanlar, hastalar ve hastaneye gelen ziyaretçilerle bayramın gereği olan bayramlaşma töreni bu bayramda da organize edilmiştir. 2016 yılı Kurban Bayramında düzenlenen bayramlaşma organizasyonuna;

Hastane yönetimi, çalışanlar ve ailelerin katılımlarıyla bayram sevinci paylaşılarak yaşandı…

 

Hizmet sektöründe sağlık alanında olmanın, hasta ve yakınlarını memnun edebilmenin verdiği mutluluk bize yıl boyunca bayram yaşatıyor şeklinde değerlendirmelerde bulunulduğu ve çalışanlarda büyük bir birlikteliğin olması dikkatlerden kaçmadı.

 

Hastane kafeteryasında yapılan bayramlaşmadan sonra bir heyet ile hastane bünyesinde hasta ziyaretleri gerçekleştirildi. Diyaliz hastaları, doğum servisi, çocuk servisi ve diğer servisler de ziyaret edilerek bayramda hastalar yalnız bırakılmadı.

 

Basın aracılığı ile bir de mesaj veren hastane yönetimi mesajlarında “Çankırı Özel Karatekin Hastanesi olarak tüm İslam Aleminin mübarek Kurban Bayramını kutlar, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler dileriz” dedi. Güzel bir organizasyon ile yapılan bayramlaşma böylece sona ermiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 3168 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Sağlık Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI