Bugun...Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı İçin İki Aday Yarışacak
Tarih: 10-04-2018 22:42:22 + -


Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nın 12 Nisan’da yapılacak seçimleri öncesi seçim çalışmalarına başlayan Hayrettin Çelikten’in ardından, İşadamı Hakan Aslan da bağımsız olarak seçime gireceğini açıkladı.


Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı İçin İki Aday Yarışacak

Bir Birilerine Rakip Aday Oldular

 

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçiminde Hayrettin Çelikten’e rakip olarak Hakan Aslan’ın çıkacağı düşünülüyor.

 

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nın 12 Nisan’da yapılacak seçimleri öncesi seçim çalışmalarına başlayan Hayrettin Çelikten’in ardından, İşadamı Hakan Aslan da bağımsız olarak seçime gireceğini açıkladı.

 

2 dönemdir başkanlık görevini yürüten İşadamı Hayrettin Çelikten, Perşembe günü yapılacak seçimlerde yeniden aday olduğunu açıklayarak seçim çalışmalarına başlamıştı.

 

Hayrettin Çelikten’in seçim çalışmaları hızla devam ederken, 9 meslek grubunun ayrı ayrı oylanacağı seçimler için İşadamı Hakan Aslan da aday olduğunu açıkladı.

 

İşadamı Hakan Aslan 2013 seçimlerinde kazandığı 7. meslek grubundan seçime girerken, 6. meslek grubunda Hayrettin Çelikten yarışacak. Hakan Aslan’ın başkanlığa talip olduğu bildirildi.

 

9 meslek grubundan seçilen temsilciler, meclis başkanı, yönetim kurulu ve yönetim kurulu başkanını belirliyor. 

 
Bu haber 2136 defa okunmuştur.

Etiketler :
Bilgehan duran / 12-04-2018 17:33:00

Öncelikle hayırlı ugurlu olsun Çankırımıza. Ama yenilik her zaman iyidir artık oturduğunuz koltukları genç dınamik işi yapabilecek kişilere devredin..Çankiri emin başkanlığı Hakan Aslan iyi şekilde yapacaktır..kalk artık o koltuktan Çelikten.

alper görür / 11-04-2018 15:13:00

Koltuğa yapışmış kalkmak bilmeyen eskimiş üretkenlikten uzak mıy mıy siyasetçilerin oyuncağı olmuş başkanlar yöneticiler bize bir şey katmıyor. Temiz dinamik genç birileri neden olmuyor diyenler tutun ellerinden bu arkadaşların yeni bir heyecan kazansın Çankırı.

Nazım K_RT_ / 11-04-2018 10:21:00

Hayrettin Çelikten’in koltuk sallanıyor sallanmasıda lazım. Bu sefer sağlam kayaya çarptı. Hakan Aslan gibi genç ve dinamik girişimcilerin artık işi devralması lazım. Birde Çelikten gibi vizyonu, diksiyonu ve hitabeti olmayan atıl insanlar bu işlere getirilmemeli diye düşünüyorum.

Õmer / 10-04-2018 22:53:00

Çankırıda 60 senedir 3 kuşaktır ticaret yapan bir ailenin üyesi olan Hakan Aslan bilirim genc girimçi bir kardeşimizdir. Hem çok saşırdım hem çok sevindim. Dedesi, babası Çankırı'da akaryakıt sektörünün duayeni olmuş insanlar. Allah işlerini rast getirsin başarılar.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI