Bugün...Çankırı Ülkü Ocakları “Birlik Gecesi” Düzenledi
Tarih: 14-05-2018 09:46:54 Güncelleme: 14-05-2018 09:59:54 + -


Çankırılı Ülkücüler Ahmet Şafak ve Aşık Sefai konserinde gönüllerince eğlendi.


Çankırı Ülkü Ocakları “Birlik Gecesi” Düzenledi

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ülkücülük ve ülkü ocakları ile ilgili genel bilgiler verirken, 24 Haziran seçimlerine vurgu yaptı.

 

Ülkücüler Çankırı'yı Salladı

 

Çankırılı Ülkücüler Ahmet Şafak ve Aşık Sefai konserinde gönüllerince eğlendi.

 

Çankırı Ülkü Ocakları “Birlik Gecesi” adı altında bir program organize etti. Atatürk Stadyumunda düzenlenen programa Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ile binlerce vatandaş katıldı.

 

Program açılışında konuşan Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanı Yasin Demir, katılımcılara teşekkür ederken, birlik beraberlik mesajları verdi.

 

-24 Haziran seçimlerine vurgu yaptı-

 

Ülkücülerin devletimizin bekası ve milletimizin selameti adına akılları zorlayan mücadeleyi her şartta ortaya koyacağını anlatan Kılavuz, “Birlik ve beraberlik içinde, birbirine kenetlenerek, omuz omuza, gönül gönüle vererek her türlü ihaneti ve hainliği yerle bir edeceğiz. Devletimizin bekası ve milletimizin selameti adına akılları zorlayan mücadeleyi her şart altında ortaya koyacağız. Aydınlık yarınlara, parlak bir istikbale, bağımsız bir cumhuriyete yelken açan Türk milleti; dâhili ve harici düşmanlarına Türk’ün sillesini çarpacak kuvvet ve kudrettedir.” dedi.

 

Kılavuz’a konuşmasının ardından Çankırı Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Demir tarafından günün anısına bir hediye takdim edildi.

 

Çeşitli hediyeler ve çekilişlerin yapıldığı programda sahneye çıkan Sanatçı Ahmet Şafak ve Aşık Sefai’nin verdiği müzik dinletisi katılımcıları mest etti.

 

MHP Çankırı Milletvekili aday adayı Kadir Şekerci: “Çankırı Ülkü Ocakları İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu gecede; Başta Ülkü Ocakları Çankırı il başkanımızdan, emeği geçen bütün Asenalardan, genç Bozkurt’lardan Allah razı olsun, şükran’larımı bir borç biliyorum. Katılımları ile Çankırı ilimizi şereflendiren Ülkü Ocak’ları Eğitim Kültür Genel Başkanı Sayın Olcay Kılavuz beye Şükran’larımı sunuyorum. Allah Bütün Ülkücü camianın ayağına taş dokundurmasın, yolunu bahtını açık etsin.” Dedi.

 

İnsanları Türklük, Vatan sevgisi, Şehitlik ve Gazilik gibi önemli konularda seslendirdikleri parçalar ile coşturan, sanatçılarımıza da çok teşekkür ederiz...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2351 defa okunmuştur.

Etiketler :
Eren / 15-05-2018 03:15:00

Sayın Dr Hüdaverdi başkanım sizinle Çankırı Mhp cok güclendi yep yeni bir yüz oldunuz saygılar.

Musa Efendi / 14-05-2018 19:13:00

Artık genç aday istiyoruz. Eskimiş vizyonsuz aday istemiyoruz.

Yigit / 14-05-2018 16:29:00

Hüdaverdi bey Mhp sizinle Çankırıda güÇlü herzaman destekci biz olacağiz Çankırı sevdalısı Çankırı'da yetişmiş dik yiğit adam.

yusufiyeli / 14-05-2018 15:58:00

Şahlansın bozkurtlar... Zamanı geldi artık... Bu şahlanış için taze güce hoş söze ihtiyaç var.... Tüm adaylar birbirinden kıymeytli olmakla birlikte memleketimizin yetiştirdiği güzide insan Dr. Hudaverdi reisimizi bu karede görmek beni de heyecanlandırdı. Allah cümlemizin yar ve yardımcısı olsun...

Mustafa Saglam / 14-05-2018 15:30:00

Saçı başı, boyu posu yerinde bir adayımız var çok şükür. Çankırı Tuzlalılar sizinle Hüdaverdi Başkanım.

Oğuz Beyi / 14-05-2018 14:52:00

Ülkücü camia olarak Hüdaverdi beyi destekliyoruz. Partimiz artık bu seçimde halkın taleplerine kulak vermeli. Doğru adayla bu seçimde ülkücü yatağı Çankırı, Mhp’ye hakettiği vekili verir. Halkın desteklediği aday çıkmazsa yine hüsran olur.

Oğuz Beyi / 14-05-2018 14:51:00

Ülkücü camia olarak Hüdaverdi beyi destekliyoruz. Partimiz artık bu seçimde halkın taleplerine kulak vermeli. Doğru adayla bu seçimde ülkücü yatağı Çankırı, Mhp’ye hakettiği vekili verir. Halkın desteklediği aday çıkmazsa yine hüsran olur.

Ülkü / 14-05-2018 11:29:00

Dr. Hüdavrdi bey yeni yüz oldunuz. Çankırı'da sizi gormekten çok mutluyuz.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI