Bugun...Çankırı Ülkü Ocaklarından Başkan Dinç’e Destek Ziyareti
Tarih: 02-02-2018 20:45:44 + -


Çankırı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Yasin Demir, çalışmalarından dolayı Dinç’i tebrik ederek ellerinden gelen desteği göstermeye hazır olduklarını belirtti.


Çankırı Ülkü Ocaklarından Başkan Dinç’e Destek Ziyareti

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Çankırı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Yasin Demir ve Yönetim Kurulunu makamında ağırladı.

 

Belediye Başkanı İrfan Dinç’in çalışmalarını beğeni ile takip ettiklerini belirten Çankırı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Yasin Demir, çalışmalarından dolayı Dinç’i tebrik ederek ellerinden gelen desteği göstermeye hazır olduklarını belirtti.

 

Çankırı’da yaşayan tüm vatandaşların siyasi görüşü ne olursa olsun hiçbir ayrım gözetmeden, büyüğünden küçüğüne kadar herkesin şehrin yönetimine katılımlarını sağlamaya özen gösterdiklerini belirten Başkan Dinç, “Çankırı’yı el birliği ile hak ettiği değere ulaştırmak, vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükselterek kendilerini mutlu ve huzurlu hissedecekleri bir kentte yaşamalarını sağlamak için büyük çaba sarf ediyoruz. Bu hedef doğrultusunda da, her türlü görüş ve öneriye açığız. Birlikte hareket ettiğimizde şehrimizi daha güzel hale getirebiliriz.” diyerek nezaket ziyaretleri için teşekkür etti.

 
Bu haber 2338 defa okunmuştur.

Etiketler :
misafir / 05-02-2018 09:46:00

ben birtek dünya dönüyor sanırdım; ama bu alemde dönen dönene sonrada bize gelip oy istiyorlar....

Misafir / 03-02-2018 18:24:00

La hani irfan hırsızdı sizdemi bahçeli gibi akladınız bunları.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI