Bugün...Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş’dan Demokrasi ve Millî Birlik Günü Mesajı
Tarih: 13-07-2018 12:18:41 + -


Aktaş "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla meydanlara akın eden aziz milletimiz Anayasal düzeni, temel hak ve hürriyetleri ortadan kaldırmaya yönelik bu darbe ve işgal teşebbüsüne geçit vermemiştir." dedi.


Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş’dan Demokrasi ve Millî Birlik Günü Mesajı

Sayın Valimizin Demokrasi ve Millî Birlik Günü Mesajı

 

Bilindiği üzere 29 Ekim 2016 tarih ve 6752 sayılı kanun ile 15 Temmuz günü, “Demokrasi ve Millî Birlik Günü” olarak kabul edilmiştir.

 

15 Temmuz 2016 tarihinde, Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ/PDY) tarafından, millî birlik ve beraberliğimizi hedef alan darbe teşebbüsümde bulunulmuştur. Milli irademize ve ülkemizin birlik ve beraberliğine karşı gerçekleştirilen hain darbe teşebbüsü nefretle kınıyorum.

 

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla meydanlara akın eden aziz milletimiz Anayasal düzeni, temel hak ve hürriyetleri ortadan kaldırmaya yönelik bu darbe ve işgal teşebbüsüne geçit vermemiştir. Bu uğurda canını feda eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık ve şifalar diliyorum.

 

Bu duygu ve düşünceler ve bir daha böyle hain teşebbüslere maruz kalmamamız dilek ve temennisiyle, halkımızın Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 

Hamdi Bilge Aktaş=>Çankırı Valisi
Bu haber 1438 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI