Bugün...Çankırı’ya Musallat Olan Uyuşturucu Ve Sahte Para Şehrimiz Sokaklarında Neden Kol Gezmeye Başladı?
Tarih: 03-03-2018 10:42:27 Güncelleme: 06-03-2018 17:58:27 + -


18… plaka sayılı araçlarında yapılan aramada 420,09 gr uyuşturucu Esrar maddesi ele geçirilmiştir. E.Y.D, A.S ve E.E isimli şahıslar hakkında...devamını okuyunuz.


Çankırı’ya Musallat Olan Uyuşturucu Ve Sahte Para Şehrimiz Sokaklarında Neden Kol Gezmeye Başladı?

Çankırı’da Kol Gezmek İstese de Kendilerini Çankırı Emniyet Müdürlüğümüzün Kucaklarında Buluveriyorlar!

 

Ankara'dan Çankırı'ya Seyir Halindeki Bir Araçta Çankırı'ya Girmeden Yapılan Aramada Uyuşturucu Madde Yakalandı.

 

Ankara'dan Çankırı'ya seyir halindeki bir araçta Çankırı'ya girmeden yapılan aramada 420.09 gram uyuşturucu esrar maddesi yakalandı. Konuyla ilgili Çankırı Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklama şöyle;

 

Her türlü uyuşturucu ve uyarıcı madde kaçakçılığının bir insanlık suçu olduğu bilinciyle ticareti ve kullanımı toplum sağılığını, aile kurumunu, ahlaki değerleri, gençlerin eğitimini ve gelişimini tehdit eden uyuşturucu suçları ile ilimizde etkin ve sonuç odaklı her türlü mücadeleyi yapmak amacıyla Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz ve KOM Şube Müdürlüğümüzce Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa arz eden, kullanan, şahıslara yönelik yapılan istihbarı çalışmalar neticesinde;

 

28.02.2018 günü yapılan operasyon sonucu E.Y.D, A.S ve E.E isimli şahıslar Ankara ilinden gelirken yakalanmış, şahısların 18… plaka sayılı araçlarında yapılan aramada 420,09 gr uyuşturucu Esrar maddesi ele geçirilmiştir. E.Y.D, A.S ve E.E isimli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmak suçundan tahkikat yapılmıştır.

 

Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde bilgi ve görgülerini yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini bekliyoruz. Unutmayalım ki ihbarlar bizi başarıya, halkımızı huzura kavuşturacaktır.

 

Emniyet Müdürlüğümüzce yapılan faaliyetlerin kamuoyuna açıklanmasına yönelik olarak hazırladığımız haberlere tüm halkımızın kulak vermeleri lazım. Çünkü; çoluk çocuklarımızın bu tehlikelerden korunması için dikkat dikkat dikkat diyoruz.

 

Uyuşturucu ve uyarıcı madde satan, satışa arz eden, kullanan, şahıslara, meydanı bırakmamalıyız. Bu vesilelerle dünyanız zindan olmasın. Aklımızı toplayalım. Bu günlerde şehrimizde sahte para ve uyuşturucu ticareti yapan şahısları 155-156 hattına bildirelim.

 
Bu haber 3356 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Asayiş-Emniyet Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI