Bugün...Çankırı’ya Uyuşturucuyu Sokanların Başı Ezilmelidir
Tarih: 01-03-2018 10:10:28 Güncelleme: 06-03-2018 17:53:28 + -


İ.S şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmak suçundan tahkikat yapılmış, Ö.T isimli şahıs hakkında Uyuşturucu veya Uyarıcı madde İmal ve Ticareti suçundan hazırlanan tahkikat evrakı ile 26.02.2018 günü adli mercilere...devamını okuyunuz.


Çankırı’ya Uyuşturucuyu Sokanların Başı Ezilmelidir

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Çankırı’nın mahalle, sokak, caddelerinde uyuşturucu avında.

 

Her türlü uyuşturucu ve uyarıcı madde kaçakçılığının bir insanlık suçu olduğu bilinciyle ticareti ve kullanımı toplum sağılığını, aile kurumunu, ahlaki değerleri, gençlerin eğitimini ve gelişimini tehdit eden uyuşturucu suçları ile ilimizde etkin ve sonuç odaklı her türlü mücadeleyi yapmak amacıyla Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz ve KOM Şube Müdürlüğümüzce Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa arz eden, kullanan, şahıslara yönelik yapılan istihbarı çalışmalar neticesinde; 25.02.2018 günü yapılan operasyon sonucu İ.S isimli şahıs yakalanmış, şahıstan 7 adet Sentetik uyuşturucu ECSTASY hap ele geçirilmiş, operasyon devamında Ö.T isimli şahıs yakalanmış ve şahıstan 6 adet Sentetik uyuşturucu ECSTASY hap ve 1,79 gr uyuşturucu SKUNK maddesi ele geçirilmiştir.

 

İ.S şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmak suçundan tahkikat yapılmış, Ö.T isimli şahıs hakkında Uyuşturucu veya Uyarıcı madde İmal ve Ticareti suçundan hazırlanan tahkikat evrakı ile 26.02.2018 günü adli mercilere sevk edilmiş ve çıkarıldığı mahkemece adli kontrol kararı verilmiştir.

 

Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde bilgi ve görgülerini yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini bekliyoruz. Unutmayalım ki ihbarlar bizi başarıya, halkımızı huzura kavuşturacaktır.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

 

 

 
Bu haber 2444 defa okunmuştur.

Etiketler :
HASAN HARPUT / 01-03-2018 12:26:00

Zehir tacirleriyle yaptıkları mücadeleden dolayı İl Emniyet Müdürümüzü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürümüzü ve ekibini yürekten kutlar saygılar sunarım Allah yar ve yardımcınız olsun.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Asayiş-Emniyet Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI