Bugün...Çankırıda, Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173. Yılı Çeşitli Etkinlikler İle Kutlandı
Tarih: 11-04-2018 10:00:00 Güncelleme: 11-04-2018 10:34:03 + -


10 Nisan Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 173. Yıldönümünde Çankırı Polis Evi’nde bir kokteyl verildi.


Çankırıda, Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173. Yılı Çeşitli Etkinlikler İle Kutlandı

173. Yılı Kutlandı

 

Polis Haftası münasebetiyle saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü ve Çankırı POMEM Müdürlüğü tarafından anıt alanına çelenk bırakıldı. Bırakılan çelenk sonrasında Polisevinde düzenlenen kokteyle geçildi. Programa Çankırı İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, Çankırı POMEM Müdürü Ahmet Özge, daire amirleri, STK temsilcileri ve polisler katıldı.

 

10 Nisan Polis Günü Etkinlikleri Kapsamında Polis Evi’nde Kokteyl Verildi

 

10 Nisan Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 173. Yıldönümünde Çankırı Polis Evi’nde bir kokteyl verildi. Polis Günü etkinlikleri çerçevesinde İl Emniyet Müdürlüğü ve Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasının ardından Polis Evi’nde kokteyl verildi.

 

Kokteyle Sayın Valimiz Hamdi Bilge Aktaş, eşleri Hanımefendi Seval Aktaş, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak, Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutan Yardımcısı J. Alb. Hıdır Ayçiçek, Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Müdürü Ahmet Özge, daire amirleri, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Kokteylde 10 Nisan Polis Günü anısına düzenlenen Kompozisyon ve Resim Yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri Sayın Valimiz Hamdi Bilge Aktaş ve Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak tarafından verildi. Kokteyl ikram ve fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

 

Valimiz Aktaş, Polis Günü’nde Nurettin Cinsoy Polis Merkezi’ni Ziyaret Etti

 

Sayın Valimiz Hamdi Bilge Aktaş, 10 Nisan Polis Günü nedeniyle Yenimahalle Şehit Nurettin Cinsoy Polis Merkezi’nde ziyaret ve incelemelerde bulundu.

 

Beraberinde Belediye Başkanı İrfan Dinç, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy ve İl Jandarma Komutan Yardımcısı J. Alb. Hıdır Ayçiçek ile birlikte Polis Merkezi’ne giden Aktaş, buradaki polislerin elini tek tek sıkarak, günlerini kutladı.

 

Ziyaret ve incelemelerden sonra program sona erdi.

 

Polis Haftası Pikniği

 

Valimiz Sayın Hamdi Bilge Aktaş, Polis Haftası nedeniyle Polis Teşkilatı tarafından düzenlenen piknikte Emniyet mensuplarını yalnız bırakmadı. Vali Aktaş'a İl Garnizon Komutanı Piyade Albay Oğuz Çiçek, Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner ve Jandarma Komutan Yardımcısı Jandarma Albay Hıdır Ayçiçek de eşlik etti.

 

Polis teşkilatımızın 173. Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle şehit ve gazi ailelerinin şereflendirdiği, ev sahipliğini değerli Emniyet Müdürümüz Saadettin Aksoy ve kıymetli eşi Özlem Aksoy'un yaptığı, polis teşkilatımızın düzenlemiş olduğu yemekte Şehit Yakınları, Gaziler ve gazi yakınları aynı masalarda bir araya geldiler.

 

Yemeğe Şehit, Gazi yakınları, emekli olan personeller, Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, eşi Seval Aktaş, Çankırı Belediye Belediye Başkanı irfan Dinç, eşi Zeynep Dinç, İl Garnizon Komutanı Piyade Albay Oğuz Çiçek, Çankırı Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak, Baro Başkanı Avukat Erkan Köroğlu, Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, eşi, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yüksel Yazıcı, Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Müdürü Ahmet Özge, İl Müftü Vekili Hasan Limon ve daire amirleri katıldı.

 

Yemek İl Müftü Vekili Hasan Limon’un duası ile son buldu.

 

Çankırı'da, Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173. Yılı Kutlama programı 11 Nisan 2018 Çarşamba günü saat 10:00’da Polisevinde gerçekleşecek olan Kan Bağışı Kampanyası ile sona erecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 1958 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Genel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI