Bugün...Çankırıda Uyuşturucu Terörü İle Mücadele Hız Kesmeden Devam Ediyor
Tarih: 16-05-2018 10:19:12 Güncelleme: 16-05-2018 10:29:12 + -


Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ve KOM Şube Müdürlüğümüz ekipleri Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa arz eden, kullanan, şahıslara göz açtırmıyor, geçit vermiyor.


Çankırıda Uyuşturucu Terörü İle Mücadele Hız Kesmeden Devam Ediyor

Durmak Yok “Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa arz eden, Kullanan, Şahıslarla Mücadeleye Devam”

 

Çankırı'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 3 kişi daha gözaltına alındı.

 

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve KOM Şube Müdürülüğümüz operasyonlarında boş geçmiyor. Gün geçmiyorki her gün iki, üç, dört kişi gözaltına alınıyor.

 

Uyuşturucu terörü ile mücadelesine hız kesmeden devam eden Emniyet Müdürlüğümüzün, özverili çalışmaları sonucunda zehir tacirlerine darbe üstüne darbe vuruluyor.

 

İlimiz genelinde uyuşturucu ticareti yapan şahısların yakalanmalarına yönelik çalışmalarımız aralıksız devam ediyor.

 

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Basın Bülteni

 

Her türlü uyuşturucu ve uyarıcı madde kaçakçılığının bir insanlık suçu olduğu bilinciyle ticareti ve kullanımı toplum sağılığını, aile kurumunu, ahlaki değerleri, gençlerin eğitimini ve gelişimini tehdit eden uyuşturucu suçları ile ilimizde etkin ve sonuç odaklı her türlü mücadeleyi yapmak amacıyla Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz ve KOM Şube Müdürlüğümüzce Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa arz eden, kullanan, şahıslara yönelik yapılan istihbarı çalışmalar neticesinde;

 

11.05.2018 günü yapılan operasyon sonucu Y.E.C. ve E.B. isimli şahıslar yakalanmış, şahıslardan 2,15 gr uyuşturucu Sentetik Kannabinoid (Bonzai) maddesi ele geçirilmiştir. Y.E.C. ve E.B. şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmak suçundan tahkikat yapılmıştır.

 

12.05.2018 günü yapılan operasyon sonucu Ö.Y. isimli şahıs yakalanmış, şahıstan 17,34 gr uyuşturucu Sentetik Kannabinoid (Bonzai) maddesi ele geçirilmiştir. Ö.Y. şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmak suçundan tahkikat yapılmıştır.

 

Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde bilgi ve görgülerini yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini bekliyoruz. Unutmayalım ki ihbarlar bizi başarıya, halkımızı huzura kavuşturacaktır.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

 
Bu haber 2784 defa okunmuştur.

Etiketler :
Hasan Harput / 17-05-2018 11:03:00

Zehir tacirlerine geçit vermeyen Narkotik ve Kom şube ekipleri sizlerle gurur duyuyoruz Allah yar ve yardımcınız olsunFACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Asayiş-Emniyet Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI