Bugün...ÇASKİ Personeli Hasan Özdemir’den Acı Haber Geldi
Tarih: 22-09-2018 21:33:09 Güncelleme: 23-09-2018 09:12:09 + -


Belediye ÇASKİ personeli Esentepe Mahalle nüfusuna kayıtlı 1975 doğumlu, (Hüseyin Özdemir oğlu) Hasan Özdemir yaşam savaşını kaybetti. Acı haber Çankırı'ya kor gibi düştü.


ÇASKİ Personeli Hasan Özdemir’den Acı Haber Geldi

Çankırı Belediyesi Su İşlerinde çalışan Hasan Özdemir görevini ifa ettiği esnada seyir halinde olan bir aracın çarpması sonucu yaralanmış, Çankırı Devlet Hastanesine kaldırılmıştı. İlerleyen dakikalarda iise durumu çok ciddi olan Özdemir Ankara’da bir hastaneye sevk edilerek yaşatılması için çok çabalar sarf edilmişti. Fakat tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hakka yürümüştür. Allah rahmet eylesin.

 

İnnalillah ve innaileyhiraciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) Rabbim mekânını cennet, taksiratlarını aff, evlad-u iyaline ve sevenlerine sabr-ı cemil ihsan eylesin.

 

Özdemir Ailesinin Acı Günü

 

İki araç arasında sıkışarak ağır yaralanan talihsiz işçimiz Hasan Özdemir yaşam mücadelesini kaybetti.

 

22.09.2018 Cumartesi günü sabah 09:00 saatlerinde Çankırı, Abdulhalik Renda Mahallesi, Ufuk Sokak’ta meydana gelen trafik kazasında; Belediye ÇASKİ personeli Esentepe Mahalle nüfusuna kayıtlı, evli, 3 çocuk babası 1975 doğumlu, (Hüseyin Özdemir’in oğlu) Hasan Özdemir yaşam savaşını kaybetti.

 

Çankırı Belediyesi ÇASKİ Müdürlüğünde işçi olarak çalışan Hasan Özdemir bu gün sabah saatlerinde su arızasına müdahale etmek üzere mesaiye başladı. Arkadaşları ile arızanın yaşandığı sokağa giden Özdemir tam belediye aracına binerken talihsiz bir kaza sonucunda Lastik Fabrikasının işçilerini taşıyan servis otobüsü ile Çankırı Belediyesine ait iki aracın arasında sıkıştı.

 

Özdemir, 112 acil ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Çankırı devlet Hastanesi acil servisine kaldırıldı. Durumu kritik olan Özdemir hızlı bir şekilde Hava ambulansı ile Ankara’ya sevk edildi. Özdemir bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak akşam saatler 19:45’i gösterirken hayata gözlerini yumdu.

 

Merhum Hasan Özdemir’in cenaze töreni ile ilgili ayrıntılar geldiğinde sayfamızdan kamuoyuna duyurulacaktır.

 

Cenab-ı Allah hayatını kaybeden merhum Hasan Özdemir kardeşimizin, ailesine, yakınlarına, eş, dost, sevenlerine, Çankırı Belediyesine, Esentepe Mahallesi halkına sabırlar versin. İnşaallah.

 

 

 

 

Belediye ÇASKİ personeli Esentepe Mahalle nüfusuna kayıtlı 1975 doğumlu, Merhum Hasan Özdemir kardeşimiz.

 

 

Hava Ambulansı Çankırı Atatürk Stadına iniş yaparken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 10162 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Vefat Haberleri Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI