Bugün...ÇEN-DER Çankırı Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığı Basın Bülteni
Tarih: 10-05-2019 07:46:05 + -


ÇEN-DER Çankırı Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selami Deveci Yazılı Basın Açıklamasında Bulundu.


ÇEN-DER Çankırı Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığı Basın Bülteni

Bilindiği üzere ülkemizde her yıl 10-16 Mayıs engelliler haftası, engellilere hizmet veren STK sivil toplum kuruluşları olan konfederasyon, federasyon, il ve ilçelerde bulunan dernekler tarafından çeşitli etkinlikler içerisinde kutlanmaktadır.

 

Bu yıl 10-16 Engelliler Haftası mübarek 11 ayın sultanı olan ramazan ayına denk gelmesinden dolayı, aynı zamanda asker ve polis şehitlerimizden dolayı, Çankırı engelliler derneği olarak bu yıl Engelliler Haftasında hiç bir program yapmama kararı almış bulunmaktayız.

 

Bizler T.C Devletimizi temsil eden devlet büyüklerimizden biz engellilerin sorun ve sıkıntılarımızın çözümü için biraz daha özen göstermelerini, Çankırı halkımızın da, biz engellilere karşı biraz daha duyarlı olmalarını talep ediyoruz. Bu vesile ile ülkemiz genelinde ikamet eden, Çankırı ilimiz genelinde ikamet eden Engelli kader arkadaşlarımızın engelliler haftalarını kutluyoruz. Bundan sonraki yaşam hayatlarında sağlıklı sıhhatli ve huzurlu yıllar geçirmelerini temenni ediyoruz. İş ve çalışma hayatlarında başarılar diliyoruz. Hayırlı ramazanlar ve hayırlı bayramlar diliyoruz.

 

Selami Deveci ÇEN-DER Çankırı Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı
Bu haber 2242 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI