Bugun...CHP Çankırı Milletvekili Adayı Murat Berat Atalay Yazılı Basın Açıklaması
Tarih: 13-06-2018 13:32:24 Güncelleme: 13-06-2018 13:37:24 + -


CHP Çankırı Milletvekili Adayı Murat Berat Atalay, Başbakan Binali Yıldırım’ın Çankırı Mitinginin fiyasko ile sonuçlandığını yazılı metninde açıklamış.


CHP Çankırı Milletvekili Adayı Murat Berat Atalay Yazılı Basın Açıklaması

CHP Çankırı Milletvekili Adayı Murat Berat Atalay Yazılı Basın Açıklamasında bulundu.

 

 

Haber Merkezimize mail yoluyla ulaşan basın açıklaması Murat Berat Atalay’ın kendi kaleminden Gazete ve İnternet medyalara servis edilmiştir.

 

 

Başbakan’ın Mitingi Tam Bir Fiyasko

 

 

CHP Çankırı Milletvekili Adayı Murat Berat Atalay, Başbakan Binali Yıldırım’ın Çankırı Mitinginin fiyasko ile sonuçlandığını söyledi.

 

 

Çankırılı vatandaşların katılmadığı mitinge belediye işçileri ve devlet memurlarının getirildiğini öne süren Murat Berat Atalay; “Binali Yıldırım’ın mitingine Çankırılı katılmadı. Belediye işçileri mecburi tutuldu. AKP’li il ve  ilçe belediye işçileri otobüslerle meydana taşıdı. Öğle sonrası devlet memurlarına izin verildi. Çevre illerden bile insan taşındı. Başbakanlık personeli Ankara’dan Çankırı’ya taşındı. Yani AKP mitinglerde de taşımalı sisteme geçildi.” dedi.

 

 

Milletin Adamları(!) Milletten Korkuyor

 

 

Milletin adamıyız diye hava atanların milletten nasıl korktuklarını Çankırı’da açık olarak gördüklerini söyleyen Murat Berat Atalay şöyle konuştu:

 

 

“1700 polis mitingde görev aldı. Diğer güvenlik görevlerinin sayısını bilmiyoruz. 4-5 helikopter Çankırılının tepesinde uçtu durdu. Bu ne korku, kim olduğunuzu zannediyorsunuz. Meydanlarda kefenle bu yola çıktık diyeceksiniz işe gelince bir güvenlik ordusu ile mitinge geleceksiniz. Milletten korkan milletin adamları olabilir mi? Hem halka korku kültürü veriyorsunuz hem de kendiniz korkuyorsunuz. Bu milletten, bu Çankırı’lıdan niye korkuyorsunuz. Bu kadar korktuğunuza göre ne suç işlediniz?”

 

 

AKP Mitingi Dip Dalganın İspatı

 

 

Çankırı’daki seçimin Cumhur ve Millet ittifakı arasında 1-1 olacağını söyleyen Murat Berat Atalay, AKP Mitinginin bu sonucu ispat ettiğini belirtti. Atalay, Çankırı’lının mitinge katılmamasını ise “Vatandaş 16 yıldır bunları dinliyor, artık bıktı, usandı, artık yeter diyor” şeklinde yorumladı.

 

 

 

 
Bu haber 1013 defa okunmuştur.

Etiketler :
Vatandaş / 14-06-2018 11:15:00

Evi 1 kişi yönetir evet ama toplu karar alınarak yönetir herkesin ihtiyacına göre hareket edilir evin reisi iflas ettik diye evdeki eşyaları satmaz ben bu krizden nasıl kurtulurum diye aileyi toplar ve alınan karara göre hareket eder. Kimse şunu anlamıyor başımıza gelecek kişi bize hizmet etmezse ne olacak diyor. biz başımıza gelecek kişiyi neden seçeriz bize hizmet etsin imkan sağlasın diye ama bakıyorum ki yol ve hastane olunca hizmet sayılıyor ama kimse sormuyor hastane yapılacağına organik tarım yapılsa hastaneye gerek olur mu? veya güzel çiftçilik olsa üretimi yasak şeyler ülkeye sokulmasa gerek olur mu? sadece hastane için değil hepsi için geçerli hastane bir örnek mühim olan tek kişi çalışıp ev geçiniyor mu? geçinmiyorsa problem burada başlamış demektir. kendinize sorun evde 2 kişi ev geçindirmeye çalışıyorsanız ben neden tek çalışıp bağrım kabarık sokakta gezemiyorum neden evde 2 ve ya 3 kişi çalışıyoruz? epey uzun oldu.... konuyla da alakası olmadı herhalde :)

melih / 13-06-2018 22:29:00

tek sesli olan ülkeler daima yıkıma uğrar inanmıyorsanız ırak süriye libya afganıstan bakabılırsınız gelismis tek bir tane ülkede baskanlık sistemi diye bisey yoktur abd hariç bugun bakıyoruz dolar 4,60 eflasyon cift hanelerde issizlik 10 milyon seviyesinde dün yarım asırlık keskinoğlu tavukculuk iflas erteleme istedi nedenleride oynak dolar kuru yüksek maliyetli hammadde gösteriliyor kim diyor ülkede ekonomik krız yok diye :)FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI