Bugün...CHP’li İlhan Tekin AKP Milletvekili Salim Çivitçioğlu’nu Yerden Yere Vurdu
Tarih: 03-03-2019 10:16:41 + -


Tekin, Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu’nun “2000’li yıllarda hastanelerde doktor, eczanelerde ilaç, fırınlarda ekmek kuyrukları vardı” şeklindeki sözlerine atıfta bulunarak, “O sırada aynaya bakıyordu herhalde” dedi.


CHP’li İlhan Tekin AKP Milletvekili Salim Çivitçioğlu’nu Yerden Yere Vurdu

CHP’li İlhan Tekin’den Eleştiriler

 

CHP Çankırı İl Başkanı İlhan Tekin, AKP Milletvekili Salim Çivitçioğlu’nu yerden yere vurdu. Çivitçioğlu’nun “2000’li yıllarda hastanelerde doktor, eczanelerde ilaç, fırınlarda ekmek kuyrukları vardı” sözlerine atıfta bulunan Tekin, adeta esti gürledi.

 

CHP İl Başkanı Tekin “Milletvekili Salim Çivitçioğlu Laf Olsun, Torba Dolsun Diye Konuşuyor” Dedi

 

CHP'den Salim Çivitcioğlu'na sert açıklama!

 

CHP Çankırı İl Başkanı İlhan Tekin, Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu’nun “2000’li yıllarda hastanelerde doktor, eczanelerde ilaç, fırınlarda ekmek kuyrukları vardı” şeklindeki sözlerine atıfta bulunarak, “O sırada aynaya bakıyordu herhalde” dedi.

 

Tekin, konuyla ilgili açıklamasında, “Sayın Çivitçioğlu, laf olsun diye kürsüye çıkıp gerçekleri saklayacağına, Ziraat Odası seçimlerine odaklansaydı keşke. Keşke besledikleri cemaatlerin hastanelerinin devletimizi nasıl sövüşlediklerini itiraf edebilseydi.

 

Keşke açtıkları çadır marketlerde uzayan kuyrukları hatırlayarak susabilseydi. Bugün devlet hastanelerinde, polikliniklerde, röntgende, ultrasonda, MR’da, tomografide uzayıp giden kuyruklardan, bir hafta, bir ay sonrasına verilen randevulardan haberdar olabilseydi. Keşke eczanelerimiz eliyle soyulan vatandaşımızın sesi olabilseydi.

 

Ülkemiz tarihinde ilk defa soğan için, patates için, mercimek için, nohut için kuyruk başlatan iktidarın çok değerli Milletvekili, yüzü kızarmadan geçmişe iftira edeceğine, doğru dürüst çalışmak için kürsülerde boş vakit harcamasaydı.

 

Sivil Toplum Örgütlerinin dümen suyunu kendine çevirmek için hesap yapacağına, memleket hesabı yapsaydı keşke. Koalisyonlardan şikayet ederken, düne kadar hakarete boğdukları genel ve yerel ortaklarını hatırlayabilseydi.

 

Birazcık hafızasını tazeleyerek amcalarına, dedelerine hakaret edecek kadar zavallı biri olduğunu anlayabilseydi keşke. Bunları yapacak  iradeden yoksun olsa bile, en azından o konuşmayı yaparken, karşısından aynayı kaldırmalarını isteseydi keşke”

 

Çorum milletvekili Sayın Oğuzhan Kaya, MTTB’nin 1. Devresi olan 1916-1920, 2. Devresi olan 1926-1936, 3.devresi olan 1946-1965, 4.devresi olan 1965-1980 yıllarını iyi inceleyerek beyan verseydi keşke, 16 şubat 1969 yılında Amerika’nın (Dünyanın en büyük sömürge ülkesi) 6.filosunu kıble tayin ederek namaza duran, şimdiki zamanın devlet adamlarını da dile getirebilseydi.

 

16 yıldır Çankırı’yı Ankara büyük Şehir belediyesi ile birlikte yöneten AKP Belediye Başkanları il ilçe yöneticileri 16 yıldır Çankırı’ya ne yaptılar Çankırı’ya ne kazandırdılar, bundan sonra ne yapabilecekler, yine Çankırı halkını renkli boyalı kitapçıklarla aldatmaya devam mı edecekler?
Bu haber 3378 defa okunmuştur.

Etiketler :
REİS / 06-03-2019 10:37:00

Adam çok doğru laf etmiş. Akp liler hala kendilerini muhalefette görüyor. 17 senedir ülkeyi sanki ben yönetiyorum. Çankırı beton yığınına döndü yan yana binaların biri 5 biri 7 biri 10 kat . Çirkin bir görüntü var. bundan bahseden yok.

Vatndaş / 05-03-2019 22:08:00

Gerçekçi olmak lazım Chp den hiç bir şey olmaz. Chp yalan dolan ve dışa bağımlı bir gruptur Hdp, İyi Saadet ve Chp vatanı bölmek için elinden geleni yapıyor. Ama durmak yok yola devam.

MİSAFİR / 04-03-2019 12:59:00

Chp başkanı haklı. Artık Kemal Sunal filmlerinin senerasyonu gibi olduk. Chp iktidar olmamış Ak Parti 17 yıldır iktidar, patates kuyruğundayız ya çok salağız, yada çok aptalız. A haberin hükümetten aldığı reklam parasıyla ülkenin yarısı doyar soğanı patatesi domatesi bedava alırsın neyin kafasını yaşıyoruz.

VATANDAŞ / 04-03-2019 11:14:00

CHP İl başkanı laf olsun torba dolsun kabilinden açıklama yapmış. Millet CHP nin yokluk kuyruklarını unutmadı unutamazda. Kafa hala 1940 kafası, sen önce Çankırı seçmenine CHP nin HDP/PKK ortaklığını açıkla sonrada milletvekiline laf yetiştir.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI