Bugün...ÇKÜ’li Öğrencilerimizden Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne Ziyaret
Tarih: 25-03-2019 07:54:49 + -


Öğrenci Konseyi Başkanı Yüksel Kol öncülüğünde Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci'yi ziyaret etti.


ÇKÜ’li Öğrencilerimizden Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne Ziyaret

Ziyaret

 

Çankırı Karatekin Üniversitesi öğrenci toplulukları, Öğrenci Konseyi Başkanı Yüksel Kol öncülüğünde Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci'yi ziyaret etti.

 

Ziyarette, öğrenci toplulukları Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile ortaklaşa yapılabilecek faaliyetleri Gerginci ile istişare ederken, Öğrenci Konseyi Başkanı Yüksel Kol ise üniversiteli gençlerin Çankırı'daki yurt imkanları ve spor alanları ile ilgili taleplerini Gerginci'ye iletti.

 

Ziyaretin sonunda, ilgi ve alakasından dolayı Gerginci'ye tüm öğrenci arkadaşları adına teşekkür eden Yüksel Kol, "Bundan sonra, özellikle topluluklarımız başta olmak üzere, tüm öğrencilerimizin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü imkanlarından daha fazla yararlanacağına inanıyorum. İl Müdürümüz Ekrem Bey de zaten bizler ile daha çok bir araya gelmek istediklerini belirtti. Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ayrancı ile üniversite yönetimimizin de vermiş olduğu desteklerle sadece sporsal faaliyetlerde değil, bir çok alanda öğrencilerimize öncü olmaya çalışarak elimizden geldiğince devletimizin bizlere sunmuş olduğu imkanlardan arkadaşlarımızı yararlandırmaya çalışacağız." dedi.

 

 
Bu haber 719 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer ÇAKÜ Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI