Bugün...Çürümeye Terk Edilen Sıfır Araç Hangi Kuruma Ait? (Özel Haber)
Tarih: 03-03-2019 21:37:46 Güncelleme: 04-03-2019 07:42:46 + -


Çankırı eski Emniyet İl Müdürlüğü otoparkında Müftülük makam aracı olduğu tahmin edilen, yaklaşık 150.00 -190.00 TL değerindeki sivil plakalı, (sıfır) Skoda Superb Marka araç adeta çürümeye terk edilmiş bir durumda.


Çürümeye Terk Edilen Sıfır Araç Hangi Kuruma Ait? (Özel Haber)

Çankırı Eski Emniyet Müdürlüğü Oto Parkında Çürümeye Terk Edilen Skoda Superb Marka Araç Hangi Kuruma Ait?

 

Çankırı eski Emniyet İl Müdürlüğü otoparkında Müftülük makam aracı olduğu tahmin edilen, yaklaşık 150.00 - 190.00 TL değerindeki sivil plakalı, (sıfır) Skoda Superb Marka araç adeta çürümeye terk edilmiş bir durumda.

 

Söz konusu aracın çürümeye terk edildiğini gören www.haberci18.com İnternet Medya sahibi, duyarlı bir vatandaş olarak şahsımızın çekmiş olduğu fotoğrafı yayınlıyoruz.  

 

Bu Araç Sahipsiz mi?

 

Valilik Bunun Hesabını Niye Sormuyor?

 

Kimsenin bakmadığı araç neden bu şekilde bekletiliyor? Araç arızalımı, yoksa gayri meşru bir araç olarak kayıtlarda mı gözüküyor?

 

Adeta çürümeye terk edilen, kamuya ait olduğunu tahmin ettiğimiz 150.00 TL - 190.00 TL değerindeki (sıfır) Skoda Superb Marka aracın bulunduğu durumdan kurtarılarak, gereğinin bir an önce yapılmasını kamuoyu adına talep ediyoruz.

 

Devletin Malı Deniz Yemeyen Domuz mu?

 

18 AAF 531 Plakalı Araç Diyanet Vakfı Tarafından mı, Yoksa Devletin Parasıyla mı Alındı, Veya Hediye mi?

 

Diyanet'e karşı bir itibarsızlaştırma politikası başlatıldığını neyi zannetmeye kalkışmayın. www.haberci18.com İnternet Medyası olarak 'Bizim verdiğimiz mücadele ahlak ve fazilet mücadelesi' dir. Bu aracın Diyanet Vakfı tarafından mı, yoksa devletin parasıyla mı alındı bunun açıklamasını bekliyoruz.

 

Böyle bir aracın İl Müftüsüne tahsis edilmesi tabiidir, normaldir. Ama; bu araç neden kullanılmıyor, neden kontak kapatılıp, çürümeye terk ediliyor?

 

Eski Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’in kamuoyunda tartışmalara yol açan 1 milyonluk makam aracı iddiaları konusunda açıklamalarda bulunulamamış, olay kamuoyunu üzmüştü. İşte buyurun buna benzer bir durumda maalesef Çankırı’da yaşanıyor. 

 

Gereğini Yapın!

 

Söz konusu araç ile ilgili yaptığımız haberimiz yalan yanlışsa bedelini ödemeye, hukuk önünde ve mahşerde hesap vermeye hazırız. Ama, haberde bir yanlışlık yoksa rica ediyoruz ki yalan yanlışlarımızı siz yetkililer, idareciler, Sayın Müftü bey düzeltsin istiyoruz.

 

Çocukluğumuzdan beri "yımırta mı tawuktan, tavvuk mu yımırtadan çıkar" açmazı gibi bilmeceler başımıza sarılan bir tartışma konusudur; halen kimin daha çok bileceği kanıtlanamamıştır. Dünyanın tüm feylesofları buna bir yanıt bulmak için çalışmaktadırlar. Benim diyeceğimse; -hepsi bilir... walla hepsi bilir, bırakın bu işleri... bu kurum leke götürmez olacaktır hiç şüphesiz.

 

Tek düşüncemiz şuydu: Biz bu ülkeye, yaranlar, şehitler diyarı Çankırı’mıza nasıl faydalı olacağız? Çünkü bugün çok önemli görevlerimiz var. Esiri olduğumuz tutkularımız bizi perişan ediyor.

 

Biz yanlış yapıldığı için, bu aracın neden çürümeye terk edildiğine inandığımız için söz konusu aracın akıbetini sorup, kamuoyunu bilgilendirmek istiyoruz. Yaptığımız bu özel haberin doğru bir iş olduğuna inanıyoruz.” Ya siz yetkililer? 

 

Şimdi hangi mantıkla bana diyeceksiniz ki yaptığın haber haram da, bizim yaptığımız ki helal. Bunun bir mantığı var mı? Bizimki niye haram, haber yaptı diye mi? Seni kimse görmüyor, kimse görmeyince (!) seninki helal… Senin düştüğün en büyük haram bu işte: beni kimse görmüyor. Sen Allah’ın seni gördüğüne inanmıyorsun, sıkıntı burada. Sen ihsana ermiş olman gerekirken, Allah’ı görürmüşçesine, O’nun seni gördüğünü unutmaksızın hareket etmen gerekirken sen, seni kimse görmüyor diye bu kadar rahat hareket ediyorsun sayın müftülük. Sıkıntı burada, senin haramın burada…

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 4961 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Genel Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI