Bugün...Dekoratif Kent Mobilyaları Şehir Merkezini Süsledi
Tarih: 28-09-2018 13:02:34 + -


Çankırı Belediyesi, vatandaşların şehir merkezinde mola verip dinlenebilecekleri yerlerin sayısını arttırdı.


Dekoratif Kent Mobilyaları Şehir Merkezini Süsledi

Çankırı Belediyesi, vatandaşın rahatı ve kent estetiği açısından şehrin cadde ve sokaklarına farklı düzenlemeler yapmaya devam ediyor. Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü şehir merkezinde yedi noktaya 12 adet dekoratif kent mobilyası yerleştirdi. Kent mobilyaları, iki tarafında bulunan paslanmaz saksılar ile estetik bir görüntü sunuyor.

 

Çankırı Belediyesi, vatandaşların şehir merkezinde mola verip dinlenebilecekleri yerlerin sayısını arttırdı. Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, insanların yoğun olarak geçtiği Karatekin Parkına, Kent Müzesi’nin köşesine, PTT binası köşesine, Şahinler ve Halkbankası önüne, Valilik binası yanına, İkizler İş Merkezi önüne dekoratif ahşap oturma alanları yerleştirdi. Ahşap oturma banklarının paslanmaz saksı bölmelerinde de mevsimlik bitkiler bulunuyor. Belediye Başkanı Hüseyin Boz, yaptıkları dokunuşlar ile kent estetiğine katkı sağlarken vatandaşlar için de oturup nefes alabilecekleri yeni alanlar oluşturduklarını söyledi.

 

 

 

 

 
Bu haber 1810 defa okunmuştur.

Etiketler :
mustafa / 02-10-2018 08:53:00

Bizim insanımıza çok bile bunlar daha yeni yerleştirilmesine rağmen süs için yapılmış topuzlarını kırmışlar nerelerine takacaklarsa?

Sefer karaca / 28-09-2018 23:31:00

Yaz bitti kışa girerken çok gereksiz olmuş bence. Bunlara harcanan para bence mazgalları açmak için kullanılmalıydı. Kim bilir tanesi kaça geldi. Şimdi kış boyu çürüyüp kabaracak kötü olacak. Kışa hazırlık yapılmalı. Bu kış çetin geçecek gibi.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Belediye Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI