Bugun...Deniz Feneri Çankırı’da İhtiyaç Sahiplerinin Yüzünü Güldürdü
Tarih: 22-02-2018 10:42:59 + -


Dernek yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, ihtiyaç sahibi insanlara yardım etmeye ilk günkü heyecanla devam ettikleri belirterek...devamını okuyunuz.


Deniz Feneri Çankırı’da İhtiyaç Sahiplerinin Yüzünü Güldürdü

Çankırı’da Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi tarafından yoksul ailelere gıda, giysi ve temizlik yardımlarından oluşan muhtelif yardımlar dağıtıldı.

 

Deniz Feneri Derneği, il il yurdun dört bir yanını dolaşmaya devam ediyor. Deniz Feneri Ankara Şubesi Çankırı’dan yardım başvurusunda bulunan yoksul aileler için harekete geçti. Başvuruların ardından sosyal incelemeleri yapılan ailelerden 403 ailenin ihtiyaç sahibi olduğu tespit edildi. Ankara´da bulunan Orta Anadolu Lojistik Merkezi´nde yoksul aileler için hazırlanan yardımlar, hızla adreslerine teslim edildi.

 

Dernek yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, ihtiyaç sahibi insanlara yardım etmeye ilk günkü heyecanla devam ettikleri belirterek şunları söyledi:

 

"Derneğimiz kurulduğu günden bugüne yurt içinde ve yurt dışında yardımlarına kesintisiz olarak devam ediyor. Arka sokaklarda unutulmuş, terkedilmiş ve ihtiyaç sahibi olduğu çoğu kimse tarafından bilinmeyen aileleri buluyor ve gereken yardımları yapıyor.

 

Bu bağlamda Çankırı’daki yoksul ailelerimize de hayırseverlerin bizlere emanet ettikleri yardımları ulaştırdık. Çankırı merkez, ilçe ve köylerinde bulunan İhtiyaç sahibi 155 aileye 24 bin 28 TL değerinde gıda, 152 aileye 4 bin 188 TL değerinde temizlik malzemesi, 96 aileden 430 ferde 99 bin 173 TL değerindeki giysi yardımlarını teslim ettik. Toplamda 403 aileye 127 bin 383TL değerinde insani yardım ulaştırmış olduk. Bizler hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında bir iyilik köprüsüyüz. Yardımların sürekliliği için desteğini esirgemeyen hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz." dendi.
Bu haber 1546 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI