Bugün...Dolara İnat, Stokçulara İnat Ürünlerine Zam Yapmadı
Tarih: 09-10-2018 09:32:49 + -


Döviz kurlarındaki yükselişler nedeni ile gereksiz yere fiyat artırımı yapan fırsatçılara inat fırsatçılığa dur diyen Köşk Pastanesi Poğaça ve Açma ürünlerinde indirim yaparak 3 Al 2 Öde Kampanyasına başladı.


Dolara İnat, Stokçulara İnat Ürünlerine Zam Yapmadı

Ürünlerine Zam Yapmadı

 

3 Al 2 Öde

 

Ekonomideki dalgalanmayı fırsat bilenlere inat 40 yıl kampanyası başlattı.

 

İlimizde faaliyet gösteren Köşk Pastanesi dolara inat, stokçulara inat ürünlerine zam yapmayarak kampanya başlattı.

 

Döviz kurlarındaki yükselişler nedeni ile gereksiz yere fiyat artırımı yapan fırsatçılara inat fırsatçılığa dur diyen Köşk Pastanesi Poğaça ve Açma ürünlerinde indirim yaparak 3 Al 2 Öde Kampanyasına başladı.

 

İşletme sahipleri olarak kameralara konuşan esnaf “Dövizdeki dalgalanmalardan etkilenmeyecek ürünlerin fiyatında gereksiz artış yaparak haksız kazanç elde etmeye çalışan ve vatandaşı mağdur eden işletmelere taviz verilmemesi gerektiğini söyledi.

 

Özellikle vatandaşların çok tükettiği ürünlerde gereksiz yere yapılan fiyat artışlarına karşı olduklarını belirten işletme sahibi Şekerci “Zam fırsatçılığından gram kurnazlığına da gitmediklerini hatırlatarak zam fırsatçıları yetmiyormuş gibi şimdi bir de gram kurnazlığı yapanlar türedi. Özellikle market ürünlerinde birçok kalemde etiket üzerinde zam yapılmamış gibi gösterilse de ancak gramajlar düşürülerek farklı bir kurnazlığa imza atıldı.” Dedi.

 

Şekerci “Evde yapılan poğaçanın lezzetine doyum olmaz ama pastane poğaçası da bir başka olur.” dedi 

 

Şekerci “Böylelikle girdi maliyeti ve döviz kuru artışı gibi fiyat değişimlerinden etkilenmemesine rağmen bu durumlardan etkileniyormuş gibi hareket edenlerle ilgili daha etkin bir gözetim sağlanması gerektiğinin altını çizdi.”

 

Allah herkesin işini gücünü rast getirsin.

 

 

 
Bu haber 2436 defa okunmuştur.

Etiketler :
Mükerrem çelik / 10-10-2018 08:24:00

Merak ettim acaba 1 adet boğaça alırsak kaç para ödememiz gerek? Şahinler 1 Adet simiti 2 TL yapmışlar.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI