Bugun...Eğitimci & Danışman Mehmet Bozkurt Seminerlerine Devam Ediyor
Tarih: 06-03-2018 09:38:58 + -


Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Rehberlik Servisi Bölüm Başkanı Rehber Öğretmeni Mehmet Bozkurt tarafından Türkiye Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi’nin organize ettiği...devamını okuyunuz.


Eğitimci & Danışman Mehmet Bozkurt Seminerlerine Devam Ediyor

Eğitimci@Danışman Mehmet Bozkurt Türkiye Belediyeler Birliği’nde EGO çalışanlarına yönelik ‘’Öfke Yönetimi‘’ konulu eğitim verdi.

 

Türkiye Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi’nce 27 Şubat -02 Mart tarihleri arasında Yozgat Sorgun’da bir otelde ‘Verimli Çalışma Teknikleri Eğitim Programı’’ gerçekleştirildi.

 

Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Rehberlik Servisi Bölüm Başkanı Rehber Öğretmeni Mehmet Bozkurt tarafından Türkiye Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi’nin organize ettiği Ankara Büyükşehir Belediyesi Ego Genel Müdürlüğü’nde çalışan 200 kişilik Ego Personeline yönelik olarak iki oturumda gerçekleştirilen seminer verildi.

 

Türkiye Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi Müdürü Fikret Gültekin Eğitimin açılış konuşmasında yaptığı konuşmada ‘1945 yılında belediye başkanlarının birlikten güç doğar ilkesinden hareket ederek kurdukları bir dernek olarak faaliyetlerine başlamıştır. 2002 yılında Mahalli İdareler ’ Birliği adını, 2005 yılından itibaren de Türkiye Belediyeler Birliği kurumu olarak faaliyetlerine devam ediyor. 1387 Belediye’ye 300 bin çalışanına hizmet sunmaya gece-gündüz demeden çalışarak yarımcı olma gayreti içindeyiz. Çalışmalarımızı 3 grupta topluyoruz. 1-Ana Hizmet, 2-Vizyon Ve Eğitim Hizmeti 3-Kurumsal Hizmet olarak tanımlayabiliriz.’’ diyerek konuşmasını tamamladı.

 

Ego Genel Müdürlüğü 2.Bölge Şube Müdürü Erkan Tarhan açılış konuşmasında bu tür eğitimlerin siz değerli şoför personelimizin meslekteki kişisel gelişim ve halkla ilişkiler konusunda yaşamış oldukları sorunların çözüm yollarında faydalı olacağını belirtti.

 

Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Rehberlik Servisi Bölüm Başkanı Rehber Öğretmeni Mehmet Bozkurt sunumunda şu konuları anlatmıştır;

 

Birinci oturumda Kişisel İmajda iletişim becerileri ve empati kavramı ile halkla ilişkilerin görev alanları, yöntemleri ve tanıtımda kullandığı araçlar.

 

İkinci oturumda Öfke Yönetimi ile kontrol teknikleri ve öfke sırasında ortaya çıkan belirti ve işaretler konularında sunum yapıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2811 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Eğitim Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI