Bugün...Eldivan Kültür Derneği Bahçe Kafe'de Bir Araya Geldi
Tarih: 15-06-2018 20:05:22 + -


Dokuzkuşak "İri olacağız, Diri olacağız, Bir olacağız. Hep birlikte Eldivan olacağız.” dedi.


Eldivan Kültür Derneği Bahçe Kafe'de Bir Araya Geldi

Eldivan Kültür Derneği İftarda Buluştu

 

Eldivan Kültür Derneği tarafından her yıl düzenlenen iftar programında dernek üyeleriyle ilçemizde yeni açılan Bahçe Kafe'de bir araya gelindi.

 

Derneğin  iftar programı İl Genel Meclis üyesi Sayın Ahmet Karatatar, İstanbul Bayrampaşalılar ve Akçalı Köyü Dernek Başkanı Sayın Mustafa Doğan, Ankara AHİDER Başkanı Harun Bozel, Murat Kaymak, Çiftlik Köyü Dernek Başkanı Sayın Mustafa Mamaş ve davetli misafirlerin katılımıyla gerçekleşti. Düzenlenen iftar da hoş sohbetlerin yapıldığı programda, birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olmasını temenni edildi.

 

Dernek Başkanı Sayın Hüseyin Dokuzkuşak, “Eldivan’ımızın gelenek ve göreneklerinin yaşatılması kültür miraslarına sahip çıkılması, kuşaktan kuşağa aktarılması için bir ve beraber olarak el ele, gönül gönüle vererek ilçede tek STK olarak faaliyet veren derneğe sahip çıkılması gerektiğini belirtti.”

 

Dokuzkuşak “Eldivan sevdalı herkesin fikirleri, düşünceleri, görüşü ne olursa olsun sen ben demeden dernek çatısı altında bir arada olunması gerektiğini ifade etti. "Bir ve beraber olarak kültürümüze sahip çıkılması gerektiğini belirten Dokuzkuşak "İri olacağız, Diri olacağız, Bir olacağız. Hep birlikte Eldivan olacağız.” dedi.

 

Eldivan Kültür Derneği Başkanı Hüseyin Dokuzkuşak ayrıca "Eldivan İlçemizde yeni açılan Bahçe Kafe'de kendilerini ve davetli konukları misafir eden mekan sahibi arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ettiklerini belirtti.”

 

Program amacına ulaşarak son buldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 1373 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer İlçeler ve Köyler Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI