Bugün...Emekli TEK Çalışanları 4.cü Kez Bir araya Gelmenin Mutluluğunu Yaşadılar
Tarih: 08-04-2019 02:35:15 + -


Geceye yaklaşık emekli personellerden Çankırı, Ankara, İstanbul ve İlçelerimizde ikamet eden 80 kişi iştirak etti.


Emekli TEK Çalışanları 4.cü Kez Bir araya Gelmenin Mutluluğunu Yaşadılar

Emekli TEK çalışanları olarak geleneksel hale gelen ve bu yıl dördüncüsü düzenlenen "Bir Araya Gelme Gecesi" İlimizde bulunan Koç Otel’de düzenlendi.

 

Her sene geleneksel hale gelen Birlik ve Beraberlik gecesine ilgi yine her zamanki gibi yine yoğundu.

 

Geceye yaklaşık emekli personellerden Çankırı, Ankara, İstanbul ve İlçelerimizde ikamet eden 80 kişi iştirak etti.

 

Yemek öncesi konuşma yapan Emekli Sivil Savunma Uzmanı Zekeriya Yukarıkır; “Bu organizasyonu gerçekleştiren bizleri bir araya getirmek için çaba sarfeden Bekir Mustafaoğlu, Veysel Sarıkaya ve Mehmet Mutlu’ya teşekkürlerini bildirdikten sonra, yemeğe Ankara’dan, İstanbul’dan ve İlçelerimizden bizi yalnız bırakmayan emekli personellerimize de teşekkürlerini iletti.”

 

Çankırı’daki kurumların içinde bu organizasyonun sadece TEK Çankırı İşletme Müdürlüğü emekli personellerine has olduğu, başka kurumlarda böyle bir organizasyonun olmadığı vurgulandı.

 

Ayrıca bugüne kadar vefat eden personellerin isimleri tek tek okunarak hatıralarına 3 ihlas 1 fatiha okundu. Daha sonra Emekli imamlarımızdan Faruk Korkmaz Hoca, şehitlerimiz ve ebediyete intikal etmiş personellerimiz için okunan Hatmi Şerif ve Yasin Suresinin duasını yaptı.

 

Personellerin işyerinde çalışırken çekilmiş resimleri slayt gösterisi yapılarak eski günler yad edildi.

 

Yemekten sonra uzun süre Müdür Yardımcılığı yapan Sayın Mehmet Gümüş Bey; “Çalışırken birbirimizi istemeyerek te olsa kırmış olabiliriz. Ben hakkımı herkese helal ediyorum, sizde helal edin dedi ve İstanbul’da her zaman bir kapınız olduğunu unutmayın diyerek duygularını dile getirdi.”

 

Toplu resim çekildikten sonra, tüm arkadaşlar kucaklaşarak 2020 senesinde buluşmak üzere geceye son verildi.

 

 

 
Bu haber 2623 defa okunmuştur.

Etiketler :
Veysel sarikya / 08-04-2019 11:42:00

4 senedir bu organizasyonun hazırlanmasında Mevlüt Tuzcu, Musa Yüksel, Veysel Sarıkaya, Mehmet Mutlu, Bekir Mustafaoğlu, Zekeriya Yukarıkır hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

Bekir MUSTAFAOĞLU / 08-04-2019 10:46:00

Emekli Tekciler olarak düzenlediğimiz Birlik ve Beraberlik gecesinin haberleşmesini sağlayan ve bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan aynı zamanda korkusuzca Çankırı sorunlarına el atan haberci18.com internet sitesi sahibi Sayın Mustafa ÇELİK kardeşime teşekkür ediyorum.

Veysel sarikaya / 08-04-2019 04:57:00

Tek emeklileri gecesine uazaktan yakindan katilan arkadaslarıma tek tek teşekkür ederim. Mazereti dolaysiyla gelmeyen, ararayan arkadaslarımada teşekkür ederim. Bu birlik beraberligimiz diger kurumlara, resmi dairelere örnek teşkil eder. Seneye Allah nasip ederse tekrar buluşuruz.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI