Bugun...Emekli TEK Çalışanları Yemekte Buluştu
Tarih: 28-04-2018 10:34:19 + -


"Bir Araya Gelme Gecesi" İlimizde bulunan Hacı Ali Dinlenme Tesislerinde düzenlendi.


Emekli TEK Çalışanları Yemekte Buluştu

Yemekte Buluştular

 

Emekli TEK çalışanları olarak geleneksel hale gelen ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Bir Araya Gelme Gecesi" İlimizde bulunan Hacı Ali Dinlenme Tesislerinde düzenlendi.

 

Geceye yaklaşık emekli personellerimizden 80-90 kişi iştirak etti.

 

Yemekten sonra bir konuşma yapan Eski Sivil Savunma Uzmanım Zekeriya Yukarıkır yemeğe Ankara'dan ve ilçelerimizden katılan personellerimize teşekkürlerini iletti. Daha sonra ebedi aleme göç eden arkadaşlarımız için okunan Hatmi Şerif ve Yasin'lerin duaları yapıldı.

 

İlimizde uzun süre Müdür Yardımcılığı yapan Ankara İlinde ikamet eden Ahmet Remzi Şimşek ve kısa bir sürede olsa, Müdür Yarımcılığı yapan fakat her bayram sonu dairemize bayramlaşmaya gelerek bizi unutmayan İsmail Kurt hocamız duygularını dile getirdi.

 

Toplu resim çekildikten sonra, tüm arkadaşlar kucaklaşarak 2019 senesinde buluşmak üzere geceye son verildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2802 defa okunmuştur.

Etiketler :
BEKİR MUSTAFAOĞLU / 29-04-2018 11:53:00

Her sene geleneksel hale gelen Birlik ve Beraberlik gecesine ilgi yine her zamanki gibi yine yoğundu. Bu programı tertip eden arkadaşlara ve bu güzel duyguları haberleştiren sayfalarında yer veren bizi yalnız bırakmayan Çankırı'nın Çankırı'lının haber sitesi HABERCİ 18'in sahibi Mustafa ÇELİK Bey'e sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Veysel sarikaya / 28-04-2018 15:48:00

Yemeğe katılan katılamayan bütün arkadaşlara tsk ederiz 2019 mart ayında inşallah bulusuruz d

Zekeriya Yukarıkır / 28-04-2018 14:23:00

Toplantıya katılan bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Toplantının düzenlenmesinde emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim. Toplantıların devam etmesini temenni ediyorum. Arkadaşlara sağlık sıhhat mutluluk huzur dolu nice yıllar diliyorum.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI