Bugün...EMİTT Turizm Fuarı’nda Çankırı Tanıtılıyor
Tarih: 01-02-2019 09:42:12 + -


23.Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm Seyahat Fuarı (EMITT) 3 Şubat'a kadar ziyarete açık olacak. Bu süre zarfında ilimizin tanıtımı da yapılmaya devam edilecek.


EMİTT Turizm Fuarı’nda Çankırı Tanıtılıyor

Çankırı Tanıtılıyor

 

23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar alanında görkemli bir açılış töreni ile başladı.

 

Açılışını Kültür ve Turizm Bakanı M.Nuri Ersoy’un yaptığı Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, 85’i aşkın ülkeden yaklaşık 5 bin kurum, kuruluş, firma ve markanın katılımıyla başladı. Fuara Valimiz Hamdi Bilge Aktaş, Valiler, Milletvekilleri, Vali Yardımcımız Abdullah Aslaner, Belediye Başkanları, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Yıldız, İl Kültür ve Turizm Müdürü M.Kemal Karatatar, siyaset ve iş dünyasının temsilcileri  ve çok sayıda turizmci katıldı.

 

Valiliğimiz öncülüğünde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün koordinesinde EMİTT fuarında açılan Çankırı standı Çankırı’nın sahip olduğu zengin turizm potansiyelini uluslararası alanda kapsamlı bir şekilde tanıtmak amacıyla TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde yerini aldı.

 

Çankırı’nın tarihi, turistik ve kültürel değerlerini en iyi şekilde tanıtmak için, Çankırı Valiliği, Çankırı Belediye Başkanlığı ve özel teşebbüslerle yapılan işbirliği ve özel tasarım stant ile fuara katılım gerçekleşti. Fuar süresince ilimizin tanıtımı yapılarak, ziyaretçilere yöresel lezzetlerden tatma imkânı sağlanacak.

 

Çankırı için ayrılan stantta İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından değişik dillerde hazırlanan tanıtım kitabı ve broşürlerini, Tanıtım CD’lerini çanta içerisinde gelen ziyaretçilere dağıtımı gerçekleştiriliyor.

 

23.Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm Seyahat Fuarı (EMITT) 3 Şubat'a kadar ziyarete açık olacak. Bu süre zarfında ilimizin tanıtımı da yapılmaya devam edilecek.

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2963 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI