Bugün...Eski Belediye Başkanı Hüseyin Boz “İftira Atanlara Hakkını Helal Etmiyor”
Tarih: 13-04-2019 21:41:57 + -


Boz "İnsani ve İslami olmayan her şeyi söylediler. Bana bu iftirayı atanlar aynısını kendi ailelerinde görmeden ölmesinler." dedi.


Eski Belediye Başkanı Hüseyin Boz “İftira Atanlara Hakkını Helal Etmiyor”

Boz “İftira Atanlara Hakkını Helal Etmiyorum”

 

Eski Belediye Başkanı Hüseyin Boz “Bana Bu İftirayı Atanlar Ailesinde Görmeden Ölmesinler” Diyerek Ağır Konuştu.

 

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nden Sonra Sessizliğe Bürünen AK Parti Çankırı İl Başkanlığı Bir Basın Toplantısı Düzenleyerek Sessizliğini Bozdu.

 

31 Mart Seçimleri öncesinde Çankırı Belediye Başkanı olan AK Parti Belediye Başkanı adayı ve Belediye Başkanı Hüseyin Boz açtı ağzını, yumdu gözünü.

 

Soru cevap bölümünde seçimden önce çıkan çirkin dedikodular hakkında neler düşünüyorsunuz? Sorusuna, AK Parti Çankırı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Boz söz alarak cevap verdi. Hüseyin Boz şunları kaydetti.

 

Benim bu zamana kadar tokalaşmadığım bir insanla bir hanım kardeşimizle hakkımızda iftira çıkardılar. İnsani ve İslami olmayan her şeyi söylediler. Bunları Allah’a havale ediyorum. Bana bu iftirayı atanlar aynısını kendi ailelerinde görmeden ölmesinler. Kimin elinde bilgi belge veya görüntü varsa açıklamayan şerefsizdir.” Dedi

 

Ne il başkanımızla ne de her hangi bir yöneticimizle bir birimize ses tonumuzu yükseltecek bir tartışmamız olmadığı halde bir bizimizle kavga ettiğimiz gibi çirkin söylentiler ve iftiralarla karşı karşıya kaldık diye devam eden Hüseyin Boz hepsini Allah’a havale ediyorum dedi.

 

Ak Parti İl Başkanı Celal Kaman İstifa Etmem İçin Herhangi Bir Sebep Var mı?

 

Celal Kaman’a sorulan sorulardan biri ise istifa edecek misiniz? Oldu. Celal Kaman soruya cevaben Çankırı Türkiye 8’ncisi, 5’ncisi, 2’ncisi olurken İl Başkanı Celal Kaman değil miydi? Dedi.

 

Bunun bir gönül işi olduğunu vurgulayan Celal Kaman bana partim çay dağıt derse partimde çayda dağıtırım dedi.

 

Malumunuz olduğu üzere Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında 26-27-28 Nisan 2019 tarihlerinde MYK, MKYK Bakanlar Kurulu Üyeleri, Genel Başkan Yardımcıları, İl Başkanları, Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi Başkanları, Kadın ve Gençlik Kollan başkanlarımızın katılımıyla gerçekleştirilecek olan toplantımızda seçim süreçlerimiz ve alınan sonuçlar tüm yönleriyle değerlendirilecek ve bu çalışmalar sonrasında yeni yol haritası belirlenecektir. İstifa etmem için herhangi bir sebep var mı? İfadelerine yer verdi.

 

Diğer yandan sorulara cevaben AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu’da benim de hakkımda bir çok söylenti oldu. Görüntüler var denildi. Deliller var denildi, lakin hepsi iftiradır, çirkince bir saldırıdır. Var denilen görüntülere baktığınız zaman "içeriğe erişilemiyor" diye bir bilgi çıkıyor işte böyle halkımızı kandırdılar dedi.
Bu haber 8538 defa okunmuştur.

Etiketler :
ÇANKIRI / 15-04-2019 17:19:00

15 yıldır dandik dandik işleri hizmet böyük proje diye yutturduk demiyorsunuz. Şehrin alt yapısına, konut sorununa çözüm bulamadık demiyorsunuz, Mercedesci müteaahitlerin çıkarını öncelik aldık demiyorsunuz. İftiraya sığınıp hezimetinizi saklamayın. Düşün Çankırı'nın yakasından artık.

Misafir / 15-04-2019 09:54:00

Yahu adam iftira diyor. Ki yakından tanıyanlar iyi bilirler böyle bir ihtimal olmadığını. Ona rağmen yapılan çirkin yorumlara bak. Hiç mi Allah tan korkunuz yok. Hiç mi hesap gününü düşünmezsiniz. Hiç mi korkmazsınız ailenizin de başına boyle bir iftira gelmesinden. Allah ıslah etsin.

kerim / 15-04-2019 09:22:00

Suç bastırma saldırı boyama yaparak düzenlerinin devam etmesini istemişler sorumlu sorunlu mağlupler.

....., / 15-04-2019 07:12:00

Hiç kusura bakmayın ateş olmayan yerden duman tütmezzzzz....)

AYAZ / 14-04-2019 13:16:00

Allahın Emrinden korkmayan fasıklar da bunların yayılmasına alet oldular. Hsap günü sizlere günah olarak bu yeter eğer inananlardan iseniz?

VATANDAŞ / 14-04-2019 06:05:00

Tek kelimeyle pişkinlik.sokağa çıkmasalardı seçim kazanılırdı.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI