Bugün...Geleceğin Muhasebecileri Çankırı Belediyesi’ni Gezdi
Tarih: 07-12-2018 16:30:59 + -


Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muhasebe bölümü öğrencileri, öğretmenleri eşliğinde Çankırı Belediyesi’ni ziyaret etti.


Geleceğin Muhasebecileri Çankırı Belediyesi’ni Gezdi

Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, geleceğin muhasebecilerini ağırladı. Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muhasebe bölümü öğrencileri Beyaz Masa personeli eşliğinde Belediye hizmet binasında yer alan birim ve müdürlükleri ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

 

Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muhasebe bölümü öğrencileri, öğretmenleri eşliğinde Çankırı Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye hizmetleri hakkında bilgi alan geleceğin muhasebecileri, mesleklerinden dolayı muhasebe ile ilgili bölümlerle daha çok ilgilendi.

 

Öğrenciler, işleyişle ilgili merak ettikleri soruları yetkililerden öğrenme fırsatı buldu. Muhasebeci adayları, birimleri gezdikten sonra Belediye Başkanı Hüseyin Boz ile bir araya geldi. Öğrencilerin gelecekle ilgili hedefleri üzerine sohbet eden Başkan Boz, özellikleiş hayatına atıldıklarında kendilerini farklı kılacak yeteneklerle donatmalarının işveren açısından da tercih sebebi olacağını belirterek hayallerini gerçekleştirmeleri yolunda tüm öğrencilere başarılar diledi.

 

 

 
Bu haber 2348 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Eğitim Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI