Bugün...Geleneksel 23 Nisan Çocuk Şenliğine Davetlisiniz
Tarih: 21-04-2019 08:12:29 Güncelleme: 21-04-2019 08:16:29 + -


Belediye Başkanı Esen, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı, bu bayramın gerçek sahibi, milletimizin zenginliği ve umudu olan çocuklarımız ile birlikte kutlayacağız.” dedi.


Geleneksel 23 Nisan Çocuk Şenliğine Davetlisiniz

Davetlisiniz

 

Çankırı Belediyesi, Türk Kızılayı Çankırı Şubesi iş birliğinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. yılını çeşitli etkinlikler ile kutlamaya hazırlanıyor. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, geleneksel olarak düzenlenen etkinlikler kapsamında 23 Nisan Salı günü Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nda saat 13.00’te başlayacak etkinliklere tüm çocukları aileleri ile birlikte davet etti.

 

Çankırı Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile çocuklar için dolu dolu bir program hazırladı. Kızılay Çankırı Şubesi’nin de destek verdiği 23 Nisan Şenliği’nde Çankırı’da yaşayan çocukları birbirinden güzel etkinlikler, sürprizler ve ikramlar ile buluşturacak.  Belediye Başkanı Esen, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı, bu bayramın gerçek sahibi, milletimizin zenginliği ve umudu olan çocuklarımız ile birlikte kutlayacağız.” dedi.

 

 
Bu haber 1702 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Belediye Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI