Bugün...Geleneksel Asırlık Kargı Panayırı Yağlı Güreşlerinden Mutlu Döndük
Tarih: 09-11-2018 20:00:00 + -


Başarıları ile göz dolduran Çankırı Belediye Spor Kulübü Güreş Takımı, Geleneksel Asırlık Kargı Panayırı Yağlı Güreşlerinden yine madalya ile döndü.


Geleneksel Asırlık Kargı Panayırı Yağlı Güreşlerinden Mutlu Döndük

Mutlu Döndük

 

Çankırı Belediye Spor Kulübü Güreş Takımı, Çorum’un Kargı ilçesinde düzenlenen Geleneksel Asırlık Kargı Panayırı’na katıldı. Bir hafta süren Panayırın son gününde, ünlü pehlivanların da katıldığı Yağlı Güreşlerde ise ilçede Kırkpınar havası esti. Yağlı Güreşler Müsabakasını binlerce kişi izledi. Belediye Güreş Takımı müsabakadan bir altın, bir bronz madalya ile döndü.

 

Başarıları ile göz dolduran Çankırı Belediye Spor Kulübü Güreş Takımı, Geleneksel Asırlık Kargı Panayırı Yağlı Güreşlerinden yine madalya ile döndü. Fatih Özgen, Teşvik 1 Boy’da birinci olurken Emre Can Demirel ise Ayak Boy’da üçüncü oldu. Belediye Başkanı Hüseyin Boz, sezonun son yağlı güreşinde yine başarılarla dönen genç güreşçilerimiz, Çankırı’yı ve Belediyemizi en iyi şekilde temsil etti. Kulüp çalışmalarını büyük bir özveri ile yürüten yönetimimize, antrenörlerimize ve sporcularımıza teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

 

 

 
Bu haber 1257 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Belediye Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI