Bugün...Genç Oluşum Derneği’nden Çankırı’da Güzel Bir Kültür- Sanat Etkinliği
Tarih: 03-10-2018 15:42:21 Güncelleme: 03-10-2018 17:58:21 + -


TV ve Sinemanın profesyonel senaristi, “Seksenler dizisinin Niyazi’si, Çocuklar Duymasın dizisinin Arda’sı” şimdi de sahnede çok keyifli bir yolculuğa çıkardı.


Genç Oluşum Derneği’nden Çankırı’da Güzel Bir Kültür- Sanat Etkinliği

TV ve Sinemanın profesyonel senaristi,  “Seksenler dizisinin Niyazi’si, Çocuklar Duymasın dizisinin Arda’sı” şimdi de sahnede çok keyifli bir yolculuğa çıkardı.

 

Sanatçı, aslında Boğaziçi Üniversitesi mezunu makine mühendisi, fakat sanatçı olmak için doğmuş olan bir yazarın, yıllar süren sanat hayatından özel hayatına yansımalar ve tespitlerle, dopdolu, birikim ve dışavurumun trajikomik hikâyesini anlattı. Haluk Özenç tek kişilik oyunuyla Anadolu'da seyircisiyle buluşmaya devam edecek. 

 

Çankırı’da sosyal ve kültürel  birçok faaliyette adını sıkça duyuran Genç Oluşum Derneği (GEODER) yeni bir etkinlik gerçekleştirdi.

 

Genç Oluşum Derneği’nin organizasyonuyla 1 Ekim Pazartesi günü, saat 19.30'da 100. Yıl Kültür Merkezi'nde ekranların sevilen oyuncusu ve ünlü senarist Haluk Özenç Çankırı’da sahne aldı. Anadolu turnesine Çankırı’dan başlayan Haluk Özenç görmüş olduğu ilgiden gayet memnun olduğunu dile getirdi. Duyuruya çıktığı ilk andan itibaren büyük ilgi gören oyunun biletleri kısa sürede tükendi. Oyun günü Çankırılı sanatseverler salonda ki yerlerini aldı.

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2125 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI