Bugün...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
TOKİ Çankırı’da 185 Konut SatacakAralarında Çankırı’nın da olduğu 25 ilde 1685 konut açık satışta. Bu projelerden..
1307 Okunma
İlimizde 32. Ahilik Haftası Kutlamaları Sönük Bir Şekilde GerçekleştirildiBüyük Cami’de kılınan sabah namazının ardından Ahi çorbası ikramı ile başlayan e..
283 Okunma
Çankırıda Aile Şirketi Gibi Çalışan Resmi Kurum Neresi? (Özel Haber)Çankırı’da resmi görünen ama özel şirket gibi çalışan bir kurum var. Bu kuruma Ç..
5634 Okunma
Bir Günde 12 Kez Sallanan Çankırı’da Deprem Fırtınası Durmak BilmiyorÇankırı'nın Çerkeş ilçesinde meydana gelen depremlerin ardı arkası kesilmezken; ..
3631 Okunma
Çankırı’da Okullara Güvenlik Ve Temizlik Görevlileri Alımı Yapılacağı DuyurulduOkullara Temizlik ve Güvenlik görevlisi alımlarında TYÇP duyurusu yayımlandı...
3463 Okunma
Haberiniz Olsun “Biz Çankırılılar Ağzımızı Açasıya Kadar; Iğdırlılar Gözünü Açmış Bile”Sayın Çankırılı Yetkililerimize Duyurulur. Iğdır Üniversitesi'nce Tuzluca'daki t..
16505 Okunma
Çankırıda Bazı Marketlerde Haksız Kazanç mı Sağlanıyor?Market ismini açıklamayan duyarlı ve dikkatli müşteriler WhatsApp ihbar hattımız..
10069 Okunma
“Çankırı Sarımsaklı Et” Yemeği Coğrafi İşaret Tescil Belgesini AldıTescil töreni Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi’nde yapıldı...
5944 Okunma
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI