Bugün...Haç Sembolü Çankırı’ya Hiç Yakışmış mı?
Tarih: 29-06-2018 05:15:23 Güncelleme: 29-06-2018 08:38:23 + -


Yetkililerin kastı olmasa da konu fazla büyümeden, ulusal basına taşınmadan ivedilikle o işaretin oradan kaldırılması gerekiyor.


Haç Sembolü Çankırı’ya Hiç Yakışmış mı?

Haç Sembolü Çankırı’ya Yakışıyor mu?

 

Valla hangi akılla yapmışlar anlam veremiyorum düşüncesizlik. Kutsal haç sevdalısı bilinçaltına yerleştirmek için yapmış olmasın?

 

Çankırı'ya Haç Sembolü!

 

Yeni yapılan tren istasyonuna yapacak motif bulamadılar. Sanırım kocaman bir "haç" işareti yapmışlar. Yetkililerin kastı olmasa da konu fazla büyümeden, ulusal basına taşınmadan ivedilikle o işaretin oradan kaldırılması gerekiyor.

 

Tren İstasyonu bahçesine konulan bu haç Çankırı’mıza yakışmamaktadır. Yetkililerin bunu derhal kaldırmalarını ve sorumlularına gereken işlemin yapılmasını ivedilikle rica ediyoruz.

 

Sonuç olarak bizce; Bu sembol Çankırı’mıza hiç yakışmamış. Düşüncesizlik bir çalışma sonucu bunu yapmaları düşündürücüdür. İnşallah tez zamanda kaldırırlar.

 

Ne diyelim. Çankırı kimlerin eline kaldı? Biz boşa yazıp çizmiyoruz. Çankırı'nın sahibi yok, Çankırı iyi idare edilnilmiyor diye. Denetleme yok, iş takibi yok. Müdürler gider yeni Milletvekilleriyle voleybol maçı yapar onuda bazı yalakalar haber yapıp taçlandırır. Ama ne hikmetse işine gelmeyen bu olayları paylaşmazlar bile. Niye ağaları kızarda ondan. O yok, Bu yok...İşte size Çankırı.

 
Bu haber 8160 defa okunmuştur.

Etiketler :
ABDULLAH TÜROĞLU / 30-06-2018 08:01:00

Bu rezalet belli tepkiler üzerine !!!! kaldırılacak. Ama Bunu Yapanlar Hakkında Hiç Bir Soruşturma ve Hesap Sorma Yapılmayacak.... Tıpkı İmaret Camii'nde kabirlerin yanına tuvalet yapıldığı gibi... Tıpkı Büyük Camii restorasyonundaki kepazelik ve hırsızlık gibi... Tıpkı Büyük Camii avlusunda abdest alma yeri kepazeliği gibi... tarihi dokuya o abdest alma olmuşmu? amma sahipsiz Çankırı'da hepsi olur.....

Servet kalfa / 29-06-2018 18:35:00

Türkiye'de üçüncü yüz diye övünen seçmenler, seçtiğiniz kişilerin neler yaptığına bakmaz mısınız. Hiç ben kime oy verdim demez misiniz? Oy verdiğim kişiler Çankırı'da hizmet eder mi? Yoksa kesesini mi doldurur düşünen var mı? Çankır'ım yine kimsesiz, yine fakir kalacak. Ölünün!

Cankirili / 29-06-2018 17:49:00

Yavaş yavaş alıştırarak devam eder gider bu iş bugün buraya yarin başka biyere.

SİYASETÇİ / 29-06-2018 17:49:00

Efendim şöyle bişeyler yazmak istedim size..Çankırı'da bu ve benzeri yapıtlara kim ya da kimler karar veriyor bilmiyorum ama...Bakın ikinci bir örnek Sabiha Anne Camii minaresi..Maneviyatı yüksek olan bir zad için yapılmış minare sizce neyi andırıyor?Bu yapıtlara kim izin veriyor?Hangi düşünce ile?Kimlerin fikri ile?Müslüman mahallesinde salyangoz satmak teriminin herhalde açıklamasıdır bu haber.Mustafa bey teşekkürler..TAKİBİNİZDEYİZ..

VATANDAŞ / 29-06-2018 11:56:00

Milletvekili mazbatasını alıp meclise koşan ilk kaydı yaptırdım diye övünen vekillerimiz olursa haç rezaleti de sel baskını rezaletide yaşanır. Utanılacak bir vaziyet. memleket sahipsiz. Kim ne derse desin görünen köy kılavuz istemez. Ne zaman hizmetiyle övünen siyasilerimize sahip olursak rezaletleri değil hizmeti konuşuruz.

Srhnylmz / 29-06-2018 09:11:00

Çok doğru yazmışsınız elinize, yüreğinize sağlık. Evet birileri gerçekten birilerine iyi yalakalık yapıyor. Habercilik öyle olmamalı..FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI