Bugün...Hacer Rukiye Yıldırım’ın Belediyedeki Görevinden İstifa Ettiği Doğrulandı
Tarih: 05-04-2019 15:29:14 + -


AK Parti Çankırı Kadın Kolları Başkanı Hacer Rukiye Yıldırım’ın AKP’deki görevine devam ettiği, sadece şirkete bağlı olarak çalıştığı Çankırı Belediyesindeki görevinden istifa ettiği bilgilerine ulaşabildik.


Hacer Rukiye Yıldırım’ın Belediyedeki Görevinden İstifa Ettiği Doğrulandı

Belediyedeki görevinden istifa ettiği doğrulandı!

 

AK Parti Çankırı Kadın Kolları Başkanı Hacer Rukiye Yıldırım’ın AKP’deki görevine devam ettiği, sadece ve sadece şirkete bağlı olarak çalıştığı Çankırı Belediyesindeki görevinden istifa ettiği, fakat istida dilekçesinin işleme konulup konulmadığı hakkında ise net bir bilgi açıklanmadı.

 

AK Parti Çankırı Kadın Kolları Başkanlığı Devam Ediyor

 

AK Parti 3 yıl uygulaması nedeni ile AK Parti Çankırı Kadın Kolları Başkanı Fatma Öztürk’ün görevinin sona ermesi nedeni ile 2015 yılının 4. Ayında AK Parti Çankırı Kadın Kolları Başkanlığına Hacer Rukiye Yıldırım getirilmişti.

 

1979 Çankırı doğumlu, evli ve 2 çocuk annesi olan Hacer Rukiye Yıldırım, çeşitli STK’larda görevler almış, uzun süredir de AK Parti Çankırı teşkilatında aktif olarak çalışmaktaydı.

 

Belediyede ise şirket elamanı işçi statüsünde görev yapan Yıldırım 04.04.2019 tarihi itibariyle Çankırı Belediye Başkanlığındaki görevinden istifa ettiği bilgileri edinilen bilgi ve kaynaklar tarafından doğrulandı.

 

 www.haberci18.com İnternet Medyası Haber Merkezi'nin elde ettiği ilk bilgilere göre de Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı İl Kadın Kolları Başkanı Hacer Rukiye Yıldırım'ın dün gerçekleşen istifasını Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen'in kabul ederek işleme koyduğu öğrenildi.

 
Bu haber 14497 defa okunmuştur.

Etiketler :
selimhan / 08-04-2019 10:22:00

Hacer hanım dan bir açıklama yapmasını istiyoruz. Kendileri belediyede hangi birim de çalışmışlar, kaç gün mesaiye gitmişler? Kendisininde isim verdiği evden maaş alan bayan arkadaşlarının isimlerini de Ak olan partisi adına açıklamasını bekliyor, saygılarımı sunuyorum.

/ 07-04-2019 22:32:00

Hacer hanımdan bir açıklama yapmasını bekliyoruz kamuoyu adına. Çankırı Belediyesinde ki görevi neymiş? Güya istifa etmiş ya?

hakan / 06-04-2019 09:12:00

ŞAMPİYON ÇANKIRININ ŞAMPİYON KADIN KOLLARI BAŞKANI. ALLAH TEK TEK HESABINI SORACAK SİZLERE HAKSIZ KAZANCIN, YETİM HAKKI YEMENİN.

Mehmet A. / 05-04-2019 18:17:00

Pardon ama hacer hanım ne iş yapıyordu belediyede ? Yazık yazık milletin hakkını yediniz. İnsanlar işe giremezken bu ve bunun gibiler bedavadan maaş alıyordu Rabbim yüzünüzü güldürürmü sanıyorsunuz daha kötü çıkaracak sizlerden. Bu işler öyle kolay değil vebal var vebal.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI