Bugün...



Halk İstikrar İçin “AK Parti” Diyor
Tarih: 25-03-2019 14:06:11 + -


Seçim kampanyası için bugüne kadar topumun her kesiminden vatandaş ile bir araya geldiklerini belirten Belediye Başkan Adayı Hüseyin Boz, yapılan görüşmelerden Çankırı halkının tavrının istikrardan yana olduğunu ifade etti.


Halk İstikrar İçin “AK Parti” Diyor

Çankırı’da 31 Mart Seçim Kampanyasını sıkı bir şekilde yürüten AK Kadrolar, vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor. Görüşmelerde desteğini ifade eden vatandaşlar, istikrar için “AK Parti” diyor.

 

AK Parti Çankırı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Boz, Milletvekilleri Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Salim Çivitçioğlu, İl Başkanı Celal Kaman, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu, Kadın Kolları Başkanı Hacer Rukiye Yıldırım, Gençlik Kolları Başkanı Nizamettin Ünal ve Seçim Koordinasyon Merkezi ile birlikte 31 Mart Yerel Seçimler öncesinde Çankırı’nın nabzını tutmaya devam ediyor.

 

Çalışmalarını gece gündüz demeden büyük bir titizlikle sürdüren AK Kadrolar birlik, beraberlik ve güven tablosu çiziyor. Seçim kampanyası için bugüne kadar topumun her kesiminden vatandaş ile bir araya geldiklerini belirten Belediye Başkan Adayı Hüseyin Boz, yapılan görüşmelerden Çankırı halkının tavrının istikrardan yana olduğunu ifade etti. Boz, “Hafta sonu Esentepe, Sosyal Konutlarda yaptığımız toplantılarımıza vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdi. Pazar Pazarında yine esnaflarımızı ziyaret ettik. Gönül buluşmalarımız devam edecek. Vatandaşlarımızdan olumlu bir izlenim ve destek alıyoruz. Halkımız istikrar ve hizmetlerin devamını istiyor. 1 Nisan günü itibari ile çalışmalarımız vakit kaybetmeden başlayacak.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 




Bu haber 1875 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI