Bugün...Hayati Tuna Vefat Etti
Tarih: 30-08-2018 13:58:28 Güncelleme: 30-08-2018 14:12:28 + -


Cenab-ı Allah hayatını kaybeden merhumun, ailesine, yakınlarına, eş, dost, sevenlerine sabırlar versin. İnşaallah.


Hayati Tuna Vefat Etti

Tuna Ailesinin Acı Günü

 

İnnalillah ve innaileyhiraciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) Rabbim mekânını cennet, taksiratlarını aff, evlad-u iyaline ve sevenlerine sabr-ı cemil ihsan eylesin.

 

Çankırı ticaret hayatına yön veren, şehrimiz esnaflarından 1931 doğumlu Hayati Tuna ağabeyimizi kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz.

 

Çankırı Devlet Hastanesine kaldırılan Hayati Tuna tüm müdahalelere rağmen sabaha karşı hayata gözlerini kapattı.

 

Dündar, Dinçer, Yavuz, Yasin Tuna’nın babaları, Eni̇s Kırıker, Mustafa, Ergin, Selçuk Tuna’nın amcaları Hayati Tuna hakka yürüyerek aile yakınlarını üzdü.

 

Çankırı sakinlerinden radyo tamir- satış ve servisi ile genç yaşta adını duyurarak iş hayatına atılan, Çankırı sinema kültürünün kapalı ve açık salonlarda gelişimine katkı sağlayan, beyaz eşya satışı ile ticari hayatını noktalayarak evinde istirahata çekilen Hayati Tuna, yaşlılıktan meydana gelen organ yetmezliğinden vefat etmiştir.

 

Cenazesi 30.08.2018 Perşembe günü İkindi namazını müteakip Sultan Süleyman Camii’nde (Ulu Cami, Büyük Camii) kılınacak cenaze namazı ardından Sarıbaba aile kabristanına defnedilecek. 

 

Merhuma Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesi başta olmak üzere, eş, dost, akraba, yakınlarına, başsağlığı ve sabırlar dileriz. Mevla rahmet eyleye. Mekânı cennet olsun İnşallah. Âmin. 

 

 

Merhum Hayati Tuna ağabeyimiz.
Bu haber 4038 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Vefat Haberleri Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI