Bugün...İl Emniyet Müdürümüz Sadettin Aksoy’u Makamında Ziyaret Ettik
Tarih: 03-10-2018 10:36:37 + -


Basın Mensupları Çankırı Emniyet Müdürü Saadettin Aksoy’a yeni yerlerine taşınması nedeniyle hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.


İl Emniyet Müdürümüz Sadettin Aksoy’u Makamında Ziyaret Ettik

Hayırlı Olsun Ziyareti

 

Şehitler, Yaranlar diyarı Çankırı’da faaliyet gösteren yerel İnternet gazete ve radyo temsilcileri İl Emniyet Müdürü Aksoy’u ziyaret etti.

 

Basın Mensupları Çankırı Emniyet Müdürü Saadettin Aksoy’a yeni yerlerine taşınması nedeniyle hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

 

İnternet Gazete temsilcileri ve radyo yayıncısı basın mensubu arkadaşlarımızdan oluşan Ercan Şeker (Çankırı Postası), Mehmet Türk (Çankırı Bülteni), Turan Harmancı (Radyo Neşe Temsilcisi), Haberci18.com temsilcisi Mustafa Çelik olarak, tüm birimleri ile yeni binasına taşınan Çankırı Emniyet Müdürü Sayın Sadettin Aksoy beyi makamında ziyaret ederek,'Hayırlı olsun' temennilerimizi ilettik.

 

Çankırı Emniyet Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasına taşınması nedeniyle basın mensupları hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek sayın müdürümüzü onurlandırdık. Karşılıklı sohbet içinde gerçekleştirilen ziyarette Emniyet Müdürü Saadettin Aksoy, yeni hizmet binasının çok modern bir yapı olduğunu, yapımının uzun sürmesine rağmen 1 hafta gibi kısa bir sürede taşınma işleminin gerçekleştiğini söyledi.

 

Yeni hizmet binasının açılışına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılmasının kendileri için ayrı bir gurur kaynağı da olduğunu aktaran Aksoy, “Sayın bakanımız da yeni hizmet binamızı ve iç tefrişatını çok beğendi” dedi. Açılış esnasında Vali Hamdi Bilge Aktaş’ın personel ihtiyacına değinmesi sonrasında 50 emniyet personelinin Çankırı’ya atanmasının kendileri için çok iyi olduğunu da dile getiren Aksoy, “İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun da katıldığı programda sayın valimiz önemli bir konuya değindi ve 2 gün sonra ilimize 50 personelin ataması yapıldı.” Dedi.

 

Aksoy “Çankırı gibi güzel, güvenilir bir kente görev yapmaktan mutlu olduğunu kaydetti.”

 

Gözlemlediğimiz, gündeme dair konuları Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy beye ilettik.

 

Çankırı il genelinde asayiş ve huzurun sağlanmasında emniyet güçlerinin gösterdikleri çabaya değinen gazeteciler, asayiş olayları sayısının azlığının polislerin sükünetin sağlanmasında büyük emek harcadıklarının göstergesi olduğunu ifade etti.

 

Gazetecilerin kamuyu bilgilendirme adına önemli bir görevi yerine getirdiğini belirten Çankırı İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Emniyet teşkilatının halkın huzuru ve refahı için 24 saat hizmet verdiğini ifade eden Müdür Aksoy, vatandaşın can ve mal güvenliğinin sağlanması için çalıştıklarını ifade etti.

 

Aksoy; Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü olarak halkın güvenlik ve huzurunu sağlamaya yönelik çalışmaları halka ulaştırma yönünde basın mensuplarına da önemli bir görev düştüğünü kendisinin her türlü yardım ve kolaylığı gösterme gayretinde bulunup basın mensuplarının bu yöndeki bilgiye daha kolay ulaşabilmeleri için iletişim kanallarını sonuna kadar açık tutacağını ifade etti.

 

Basın mensupları olarak şehrin yaşadığı sorunlarla ilgili fikir alış verişinde bulunduk.

 

Asayiş, Otopark, Engelli ve Yaya Yolları, Kaldırım İşgalleri, Mülteci ve Göçmenlerin Durumları, Okul Taşıtları, Uygunsuz Park, Park Alanlarında Alkol Alınması, Şehiriçi ve Mahallelerdeki Kameraların faal olması gibi konuları Çankırı İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy’a bilgi notu şeklinde sunduk.

 

Basın mensupları olarak, emniyet güçlerine her zaman destek olduğumuzu ve beraber çalışmaktan zevk duyduğumuzu belirterek, Çankırı’nın huzurlu bir kent olarak gündemde kalmasını dile getirdik. Huzurun sağlanmasında emniyet mensuplarının çok ciddi katkıları olduğunu söyleyen İnternet Medya temsilcileri olarak, her türlü çalışmaya hazır olduklarını ifade ettik.

 

Karşılıklı yapılan sohbet sonrasında Aksoy, basın mensupları ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Ziyaret amacına ulaşarak son buldu.

 

Cenab-ı Allah güvenlik güçlerimizi korusun, işlerini kolaylaştırsın, güçleştirmesin. Yeni hizmet binası Çankırı’mıza hayırlı uğurlu olsun.

 

 

 

 
Bu haber 2315 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Asayiş-Emniyet Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI