Bugün...İl Emniyet Müdürümüz Sadettin Aksoy ve İl Emniyet Müdür Yardımcımız Yüksel Yazıcı’ya Teşekkür
Tarih: 07-04-2018 17:21:54 + -


Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu 1.Kariyer Günleri çalışmamızın dördüncü oturumu Çankırı İl Emniyet Müdürümüz Sadettin Aksoy’un teşrifleri ile gerçekleşti.


İl Emniyet Müdürümüz Sadettin Aksoy ve İl Emniyet Müdür Yardımcımız Yüksel Yazıcı’ya Teşekkür

Teşekkür

 

İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yüksel Yazıcı ve Personelleri Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulunda

 

Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu 1.Kariyer Günleri çalışmamızın dördüncü oturumu Çankırı İl Emniyet Müdürümüz Sadettin Aksoy’un teşrifleri ile gerçekleşti.

 

Öğrencilerimizin ilgi ve yeteneklerini doğrultusunda, doğru hedefler belirleyerek kendine uygun mesleği seçmelerine yardımcı olmak ve bu yönde lise tercihlerini oluşturmak amacıyla yaptığımız çalışmalardan biri olan Kariyer Günleri öğrencilerimizin kişisel gelişimlerine katkı sunmaya devam ediyor.

 

Bu haftaki konuğumuz İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy’du. Aksoy öğrenim hayatından, bulunduğu konuma gelirken yaşadığı durumlardan, polislik mesleğinin insana kattıkları ve yaşanılan mesleki zorluklardan, bu mesleğe sahip olmak isteyenlerin hangi aşamalardan geçerek polisliği yapabileceği konusunda bilgilendirme de bulundu.

 

Öğrencilere mutlu olabilecekleri mesleği yapmayı öğütleyen Aksoy, başarının sırrının gayrette ve istenilen mesleği yapmakta olduğunu söyledi."Yaptığınız her ne meslek olursa olsun, yaptıklarınız ve üreteceğiniz her düşüncenin kendi ülkenizin faydasına olmasını hedeflemelisiniz" diyerek ülke sevgisine konuşmalarıyla vurgu yaptı.

 

Etkileyici ve verimli geçen sunumlarının ardından öğrencilerimizle hatıra fotoğrafı çektiren il emniyet müdürü, öğrencilerimizi hediyeleriyle de mutlu ettiler.

 

Katılımlarından dolayı Sayın Emniyet Müdürümüz Sadettin Aksoy’a ve Emniyet Müdür Yardımcımız Sayın Yüksel Yazıcı’ya, personellere kurumumuz ve öğrencilerimiz adına çok teşekkür ederiz..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2077 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Eğitim Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI