Bugun...Ilgaz Gazidede Mahallesinde Yangın
Tarih: 05-11-2017 05:00:00 Güncelleme: 05-11-2017 05:11:49 + -


Çankırı ili, Ilgaz İlçe Merkezimiz, Gazidede Mahallesi, Şehit Cemil Çelik Caddesi üzerinde bulunan 7 katlı bir apartmanın çatı katında başlayan yangın korkuttu.


Ilgaz Gazidede Mahallesinde Yangın

Ilgaz’da şehir merkezinde 7 katlı binanın çatısında çıkan baca yangını Ilgaz ve Çankırı Kastamonu, Çerkeş, Kurşunlu Tosya ve Korgun itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

 

Ilgaz şehir merkezinde bir binanın çatısında baca yangını çıktı.

 

Yangına; Ilgaz itfaiyesi ihbarı alır almaz başarılı bir müdahale ile çevreye sıçramasını önledi, Çankırı, Kastamonu itfaiyesi ile birlikte çevre ilçeler Çerkeş, Tosya, Kurşunlu ve Korgun itfaiyeleri gelinceye kadar yangının büyümesi Ilgaz’ı belediyesi itfaiye ekipleri imkânları dâhilinde önledi.

 

Ilgaz ilçe pazarın karşısında spor salonunu, Güler İnşaatında bulunduğu bina yangın topuna döndü..

 

Çankırı ili, Ilgaz İlçe Merkezimiz, Gazidede Mahallesi, Şehit Cemil Çelik Caddesi üzerinde bulunan 7 katlı bir apartmanın çatı katında başlayan yangına Ilgaz itfaiye amirliğimizin etkin müdahalesi ile birlikte yangının yayılması önlenirken, daha fazla zararın önüne geçilebilmesi için çevre il ve ilçe itfaiylerinden destek istenmiştir. Meydana gelen yangında desteklerini esirgemeyen Çankırı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne, Kastamonu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne, Kurşunlu, Çerkeş, Korgun, Tosya Belediyeleri İtfaiye Amirliklerine canı gönülden teşekkür eder, hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.

 

Ilgaz Gazidede Mahallesinde çıkan yangında maddi hasar gören ev sahiplerine geçmiş olsun diyor, can kaybı olmamasından dolayı Rabbimize şükrediyoruz. Rabbim beterinden korusun inşallah.

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2966 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer İlçeler ve Köyler Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI