Bugün...İlimiz Esnaflarından Ayhan Gümüş Aksu Mahallesi Muhtar Adayı
Tarih: 08-02-2019 08:01:32 Güncelleme: 08-02-2019 19:46:32 + -


50 yıldır Aksu Mahallesinde oturan, 18 yıldır da kendi iş yerinde halkına hizmet eden Aksu Mahallesi eşrafından Ayhan Gümüş Aksu Mahallesi Muhtar adayı olduğunu kamuoyuna duyurdu.


İlimiz Esnaflarından Ayhan Gümüş Aksu Mahallesi Muhtar Adayı

Ayhan Gümüş Aksu Mahallesi Muhtar Adayı

 

Doğma büyüme aksu mahallesi çocuğu Ayhan Gümüş Aksu Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu duyurdu.

 

Ayhan Gümüş "Aksu Mahallesi Muhtar Adayı" olmuştur. Tüm eş, dosttan desteklerinizi bekliyor. Gümüş “ALLAH Yolumuzu Açık Etsin İnsallah” dedi.

 

Aksu Mahallesine hizmet için aday olduğunu söyleyen Ayhan Gümüş “Şimdi Değişim Zamanı” diyerek yola çıktığını vurguladı.

 

Bütün komşu ve mahallesinin sorunlarını bildiği ifadelerine yer veren Aksu Mahallesi Muhtar Adayı Ayhan Gümüş “Allah izin verirse destek sizden, hizmet bizden, Aksuda şimdi değişim zamanı.” Dedi.

 

Muhtarınızı Uzaklarda Aramayın, “Ayhan Gümüş Pazar Pazar Ortasında, Kendi İşyerinde!

 

50 yıldır Aksu Mahallesinde, 18 yıldır da kendi iş yerimde halkıma hizmet etmekteyim. Mahallemizin sorunlarını biliyorum, bu sorunları sizlerle birlikte bende yaşıyorum. Şahsım da değerli aza kardeşlerimle birlikte mahallemizle ilgili sorunları ele alarak mahalle halkımızın fikirlerine, önerilerine önem vererek hep birlikte el ele vererek tüm sorunların üstesinden geleceğimize gönülden inanıyorum.  

 

Gümüş “Çok değerli ağabeylerimiz, ablalarımız, arkadaşlarımız, kardeşlerimiz, ben yaklaşık 18 yıldan beri Pazar Pazarının ortasında Gümüş Büfeyi işletmekte olup, aynı zamanda okul servisleri, taksi işletmekte olup, Aksu Mahallesinde yaşayan ve ticaretimi de mahallemde vatandaşlarıma komşularıma hizmet vererek yapmaktayım. Burada yaşıyor, burada ihtiyaçları görüyor, yapılmayanların yapılması için gerekenleri biliyorum. Ben mahallemizin sorunlarını bilen bir adayınız olarak sorunları çözmek için büyüklerimin istek ve arzularına kayıtsız kalamayarak siz değerli komşularımızın, değerli oylarına muhtar adayı olarak talibim. Oy verende vermeyenden de cefakâr, fedakâr, kadirşinas halkımdan Allah razı olsun diyorum. Aksu’muz için güzel günler diyor, hepinizin desteğini bekliyoruz.

 

Ayhan Gümüş Kimdir?

 

1966 yılında Çankırı-Merkez Yukarıpelitözü köyünde doğdu. İlköğretimini İlker Tuncay İlköğretim okulunda, Lise eğitimini Çankırı lisesinde tamamladı. 1970 yılından bu zamana çocukluğu, gençliği Aksu Mahallesinde, ticaret hayatı ise Aksu Mahallesi Pazar Pazarı ortasında bulunan Gümüş Büfe’de devam ediyor. Aynı zamanda Anadolu Liselerine servis işletmeciliği, büfesiyle aynı ikametgâhta bulunan ticari taksi işletmeciliği yapmakta evli ve iki çocuk sahibidir.

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2133 defa okunmuştur.

Etiketler :
nuray gümüş / 02-02-2019 13:52:00

Allah Yolumuzu Açık Etsin İnşallah Allah büyüktür Allah herşeye kadir dir. Aksu mahallesinde değişim zamanı Muhtarınızı uzaklarda aramayacaksınız her zaman yanınızda inşallah.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI