Bugün...İlimiz Esnaflarından Rabia İpek Hanımefendi İlk Adımını Muhtar Adaylığı İçin Attı
Tarih: 06-01-2019 11:28:19 Güncelleme: 06-01-2019 11:29:19 + -


Şehrin sayılır esnaflarından, iyi bir anne olan Bayan Rabia İpek "Muhtarlığa Bir Kadın Elide Benden Değsin Dedi “Uzun Yıllar İkametgâh Ettiği Abdulhalik Renda Mahallesi İçin Muhtar Adaylığını” Açıkladı.


İlimiz Esnaflarından Rabia İpek Hanımefendi İlk Adımını Muhtar Adaylığı İçin Attı

Ticarethane Sahibi, Bayan Esnaf Rabia İpek Hanımefendi İlk Adımını Muhtar Adaylığı İçin Attı

 

Abdulhalik Renda Mahallesine Bayan Muhtar Adayı

 

Esnaflığı ile Çankırı ekonomisine katkıda bulunan İpek Muhtar adaylığı ile de Mahallesi için var gücüyle hizmet edeceğini söyledi.

 

İpek, bir bayan olarak bu göreve talip olduğunu ve muhtar seçilmesi halinde mahallelerinde bir çok projeye imza atacağını söyledi.

 

Muhtarlığa Bir Kadın Elide Benden Değsin Dedi “Uzun Yıllar İkametgâh Ettiği Abdulhalik Renda Mahallesi İçin Muhtar Adaylığını” Açıkladı

 

İpek “Demokratik bir ülkede yaşayan kadınların seçme ve seçilme hakkı vardır..Bende bu hakkımı siz değerli mahalle sakinlerim adına "Muhtarlığa bir kadın elide benden değsin" diyerek aday oluyorum..” dedi.

 

Abdulhalik Renda Mahallesi Muhtar adayı, Rabia İpek “Mahallemizin sakini değil hep birlikte sahibi olmak için yenilikçi hizmet sırası şimdi Kadınlarda, değişim şart diyerek Abdulhalik Renda Mahallesi sakinleri olan siz değerli seçmenlerden desteklerinizi bekliyorum...” diyerek Muhtarlık yarışında kendisinin de bulunduğunu ifade etti.

 

İpek şu ifadelerde yer verdi: Mahallemiz adına bazı projelerim var. Özellikle projeler konusunda çok hassasım. Kapısı kilitli değil, kapısı mahalle sakinlerine sonuna kadar açık ve arandığı zaman bulunan bir muhtarlığımız olmalı. İnşallah seçilirsem kapı kapı dolaşıp, sorunları yerinde tespit edip çözümü bulmak için çaba harcayacağım.

 

Çevresinin ve ailesinin önerisiyle 2019’da yapılacak muhtarlık seçimlerinde Çankırı, Abdulhalik Renda Mahallesi muhtar adaylığını açıkladığını belirten, şehrin en önemli bölgesi olan Yunus AVM mıntıkasında kendisine ait ticarethane de esnaflık yaptığını söyleyen bayan esnaflarımızdan Rabia İpek, “Tertemiz, pırıl pırıl bir mahalle vadediyorum. Genç ve yaşlı olan tüm seçmenlerin oylarını bekliyorum. Bana oy veren vermeyen herkesin muhtarı olup onları kucaklayacağım. Bana verilecek destekle gençlerin önünün açılacağına inanıyorum, muhtarlık yarışında herkese başarılar dilerken, saygılarımı sunuyorum." dedi.

 
Bu haber 5819 defa okunmuştur.

Etiketler :
Adil ÇORAK / 19-12-2018 22:01:00

Genç, dinamik, girişken, güler yüzlü, hizmet sevdalısı bu adayımızın mahallemize çok yönlü yeniliklerle ihmal edilmiş hizmetleri getireceğine güvenim tam, kendisine başarılar dilerken, hayırlı olsun.

Eks yapi / 19-12-2018 14:26:00

Hayirli uğurlu olsun, başarılarının devamını dilerim. Allah utandırmasın.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI