Bugün...İlimiz Saatçi Esnaflarından Mustafa Dakımcı Hayatını Kaybetti
Tarih: 11-02-2019 14:36:22 Güncelleme: 11-02-2019 14:44:22 + -


Şehrimizin değerli şahsiyetlerinden, saatçi esnaflarından merhum Remzi Dakımcı’nın oğlu, Mustafa Dakımcı geçirdiği kalp krizi sonucu kurtarılamayarak hakka yürüdü.


İlimiz Saatçi Esnaflarından Mustafa Dakımcı Hayatını Kaybetti

Mustafa Dakımcı Hayatını Kaybetti

 

Hepsi Cenab-ı Allah’tan ama, “Şu geçen bir ay içerisinde şehrimizin genç ve yaşlı değerli insanlarının kalp krizinden hayatını kaybettiği bilgilerine ulaşmanın acısını ardı arkasına yaşıyoruz, üzülüyoruz. 

 

Dakımcı Ailesinin Acı Günü

 

-Kalbine Yenik Düştü-

 

"innalillah ve innaileyhi raciun biz Allah'tan geldik dönüşümüz yine onadır" Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, rabbim yakınlarına ve geride kalanlara sabr-ı cemil ihsan eylesin.

 

Şehrimizin değerli şahsiyetlerinden, saatçi esnaflarından merhum Remzi Dakımcı’nın oğlu, Fikriye Dakımcı hanımefendinin muhterem eşi, Remzi, Kürşat, Gökhan Dakımcı’nın biricik babaları, Ayşe ve Gönül hanımefendilerin kardeşi, Çankırı Esnafları Yaran Kültürünü Yaşatma Eğitim Ve Gençlik Derneği yaranlarımızdan Okan Dakımcı ile Medikalci esnaflarından Tuncay Dakımcı’nın amcaları, saatçi esnaflarımızdan (Emekli) Mustafa Dakımcı geçirdiği kalp krizi sonucu Çankırı Devlet Hastanesinde yapılan tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak vefat etmiştir.

 

Dakımcı ailesinden edindiğimiz bilgilere göre, Cenazesi 12.02.2019 Salı günü Öğle namazını müteakip Büyük Camii (Sultan Süleyman Camii’nde) kılınacak cenaze namazından sonra Sarıbaba aile mezarlığında toprağa verilecek.

 

www.haberci18.com İnternet Medyası yazı ailesi olarak acılarını paylaşırız.

 

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Peygamber efendimize komşu eylesin İnşallah. Ailesine sabırlar ihsan eylesin. Amin.

 

Merhum Mustafa Dakımcı
Bu haber 6994 defa okunmuştur.

Etiketler :
Erhan Demirdöğen / 13-02-2019 08:11:00

Allah rahmet eylesin Mekanı cennet olsun.

melih / 12-02-2019 10:42:00

Kalp ve Damar sağlıgı çok önemli. Yılda 1 kez Check-up yaptırmak lazım Allah rahmet eylesin.

Kadir Yavuz ( Çevreci ) / 11-02-2019 17:24:00

Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun, Çocukluk arkadaşım, mahalle arkadaşım, okul arkadaşım koz koca 64 yıllık bir birliktelikten sonra ayrılık..

Çankırılı / 11-02-2019 15:03:00

ALLAH Rahmet Eylesin Küçükle Küçük, Büyükle Büyük Olan Çok Değerli Bir İnsandı.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Vefat Haberleri Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI