Bugun...İlimize Yeni Yapılacak Olan Ve Mevcut Hastane Binalarımızı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Tarih: 11-11-2016 20:47:18 Güncelleme: 11-11-2016 21:23:18 + -


İlimiz Hastane Binalarının değerlendirme, ihtiyaç planlaması ve istişare toplantısı Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.


İlimize Yeni Yapılacak Olan Ve Mevcut Hastane Binalarımızı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Yapımı uzun süredir tartışılan ve hala nereye yapılacağı kesinleşmeyen yeni Çankırı Devlet Hastanesi için çalışmalar hızlandırıldı.

 

İlimiz Hastane Binalarının Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

 

İlimiz Hastane Binalarının değerlendirme, ihtiyaç planlaması ve istişare toplantısı 9 Kasım 2016 Çarşamba günü Sayın Valimiz Mesut Köse’nin başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

 

Toplantıya Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Vali Yardımcımız Yakup Ömeroğlu ile ilgili daire amirleri ve teknik personeller katıldı.

 

Görüşmede uzun süredir Çankırı’nın gündeminde olan ve ilimize yapımı planlanan yeni Devlet Hastanesi konusu masaya yatırıldı.

 

Kamulaştırma problemlerinin en kısa sürede çözümlenmesi ve mevcut hastanelerin bulunduğu binaların değerlendirilmesi için hazırlanan projenin revize edilmesi sonucunda çıkacak karara göre yeni hastane binasının ihale edilmesi an melesi. 

 

Devlet Hastanesi’nin sorunları da istişare edilerek hastanenin hizmet kalitesinin artırılarak, vatandaşlara daha iyi hizmet verilebilmesi noktasında yapılabilecek çalışmalar da ayrıntılı şekilde konuşuldu.

 

Görüşmeler tamamlandıktan sonra toplantı sona erdi.

 

Yeni Hastanemiz Ya Olacak Ya Olacak Diyoruz!

 

Bu hizmetin peşini bırakmayarak www.haberci18.com İnternet Haber Medyası olarak gelişmelerin her an takipçisiyiz. Üzerimize düşen her türlü göreve hazırız kimsenin şüphesi olmasın.

 

 

 
Bu haber 4127 defa okunmuştur.

Etiketler :
f.yuzer / 14-11-2016 10:31:00

hastane yapılsa ne olacak doktor olmayınca siz önce yeteri kadar doktor getinrin mevcut hastaneye onun reklamını yapınFACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Sağlık Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI