Bugun...İlimizin Küçük İlçesine Büyük Yürekli İnsanlar Hediye Kolileri İle Geldi
Tarih: 12-12-2016 09:36:56 + -


İstanbul da yaşayan Çankırılı gençlerden Bayramören’deki öğrenci kardeşlerini ziyaret ettiler.


İlimizin Küçük İlçesine Büyük Yürekli İnsanlar Hediye Kolileri İle Geldi

İstanbul Çankırılılar Dernekler Federasyonu (ÇANDEF) Gençlik Kolları, başlattıkları sosyal sorumluluk projesi kapsamında Çankırı’nın Byaramören ilçesindeki çocuklar için bir eğlence programı düzenledi.

 

İstanbul da yaşayan Çankırılı gençlerden Bayramören’deki öğrenci kardeşlerini ziyaret ettiler.

 

ÇANDEF Gençlik Kolları Başkanı Yahya Güler ve Yönetiminin düzenlediği ‘Gönül Bağı Sosyal Sorumluluk’ kampanyasının ilk etabı 09 Aralık 2016’da Çankırı-Bayramören ilçesindeki öğrenci kardeşlerini ziyaret ederek başladı.

 

Umutlara emin ellerle sarılmak için ÇANDEF Gençlik 2016 senesinde Bayramören’de sloganıyla başlayan kampanya ile mont, bot, kazak, çorap, atkı, bere, eldiven ve pantolondan oluşan 140 adet hediye kolileri dağıtıldı.

 

Türkiye'nin en küçük ilçesi olarak tanınan Bayramören ilçesindeki öğrenciler için bir program organize edip, öğrencilere çeşitli hediyeler sunan ÇANDEF Gençlik Kolları öneticileri, amaçlarının bir farkındalık oluşturmak olduğunu söylediler.

 

Yönetimindeki tüm arkadaşlarının büyükşehirlerde yaşayan ve memleket özlemi çeken insanlar olduğuna vurgu yapan Güler, bu proje ile hem hasret giderdiklerini, hem de öğrencileri sevindirdiklerini bildirdi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hikmet Kırık, Bayramören Belediye Başkanı Halil Muratoğlu ve Bayramören AK parti ilçe Başkanı Mustafa Şaşmaz’ın katıldığı programda Bayramören Belediye Başkanı Halil Muratoğlu’nun "Küçük ilçemize büyük yürekli insanlar geldi." diyerek duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

 

 
Bu haber 1887 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer İlçeler ve Köyler Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI