Bugün...İş İnsanı Çankırılı Hemşehrimiz Uğur Sucu’dan TOKİ 2 Etap Mağdurlarına Destek Geldi (Özel Haber)
Tarih: 22-07-2019 19:09:32 Güncelleme: 22-07-2019 19:20:32 + -


Çankırı Milletvekillerinin Yapamadığını; Çankırılı İş Adamı Uğur Sucu İsimli Hemşehrimiz üstlenmiş. Sucu, Toki 2 Etap mağdurlarının sorunlarını çözebilmek için yoğun çaba harcıyor.


İş İnsanı Çankırılı Hemşehrimiz Uğur Sucu’dan TOKİ 2 Etap Mağdurlarına Destek Geldi (Özel Haber)

TOKİ 2 Etap Mağdurlarıyla Lütfen Dalga Geçmeyin. Bakınız Seçimde Bedelini Ağır Ödediniz, İkinci Bir Bedel Ödemeyiniz. Bizden Hatırlatması

 

Çankırı’da 2 Etap TOKİ Mağdurları Muhatap Bulamıyor

 

Vatandaşların sorunları gün geçtikçe artıyor ve TOKİ sakinleri muhatap bulamıyor.

 

Milletvekili olmak ya da olmamak! İşte bütün mesele bu.

 

Çankırı, “Adalet Ve Kalkınma Partili İki Milletvekili İle Sorunlarını Bitirmeyi Bilemiyor, Beceremiyor.”

 

Yetkilileri göreve çağırdılar.

 

İnsan neden milletvekili olmak ister? Para için mi? Güç için mi? Hizmet için mi? Dokunulmaz olmak için mi? Ya da ‘E’ şıkkı, yani hepsi mi? Bu soruları başta Meclis’in hancıları ve yolcuları olmak üzere işin uzmanlarına sorduk. 

 

Niye Meclis’e koşuyorsunuz? Sayın Milletvekilleri, “Ballı maaş mı hizmet aşkı mı?

 

Çankırılı Siyasetçilere Tepki Var!

 

İlgisizlik ve muhatap bulunamaması TOKİ sakinlerini zor durumda bırakıyor.

 

TOKİ Sorunu nu Çözmek Zorundayız. Siyaset kurumu üstüne düşen görevi yapmalı artık.

 

İş İnsanı Çankırılı Hemşehrimiz Uğur Sucu’dan TOKİ 2 Etap Mağdurlarına Destek Geldi

 

Çankırı Milletvekillerinin Yapamadığını; Çankırılı İş Adamı Uğur Sucu İsimli Hemşehrimiz Çözebilmek İçin Yoğun Çaba Harcıyor!

 

İnşallah Destek Sözü Havada Kalmaz

 

Geçtiğimiz günlerde Haber merkezimize gelen bir bilgi üzerine araştırmaya koyulduk. Yaptığımız araştırmada ise Çankırılı hemşehrilerimizin yaşadığı büyük sıkıntılar gözümüze çarptı.

 

Zamanında Çankırı Belediyesi ile TOKİ Kale Altı mevkiinde 18 ayda teslim edilecek diyerek başlanılan projede 72 aydır vatandaşların evlerinin teslim edilmediğini öğrendik. Vatandaşların gitmediği yer kalmamış.

 

Milletvekilinden Daire Başkanına kadar gitmişler sıkıntılarını söylemişler. Ama sonuç hiç.

 

Çankırı'da iki vekilimiz var birisi Grup başkanvekili yani TBMM'de AK Parti adına AK Parti grubunu temsil ediyor. Yetkisi çok istese yaptıramayacağı bir şey de yok. Ama TOKİ'deki olay kulağına gidince hallederiz diyor. Çankırı'nın maalesef kaderi bu. Siyasi vekillerimizi seçiyoruz bir sürü projeden bahsediyorlar hizmetkarınızız diyorlar. Ankara'yı gördükten sonra Çankırı'nın haritada yerini dahi unutuyorlar. Çankırı'da vatandaşlar ise diyor, “Grup Başkanvekili var, falanca müdür var, amir var Çankırılı diye. Gel görki Çankırı tarihine kültürüne yakışmayacak şekilde muamele görüyor.”

 

TOKİ'deki hemşerilerimiz 72 ay boyunca kirada durarak bir ev sahibi oldular. Ama yaptıkları harcamayla belki TOKİ'den iki ve ya üçüncü daireyi almışlardı ödedikleri kiralarla. Vatandaşlar Milletvekillerine söylediklerine yaparız çözeriz diyorlar. Nede olsa vatandaş beklesinler hesabına sallıyorlar. Ama aynı durum siyasilerimiz, daire müdürlerimiz, amirlerimizin başına gelse bu sorunun çözülmesi 24 saati geçmez.

 

Bu vatandaşlarımız son olarak iş adamlarına gitmeye başlıyorlar. Çankırılı Uğur Sucu isimli iş adamına gittiklerinde ise sorunu gerekli yerlerle görüşerek hallediyor ve vatandaşlara daireleri teslim ediliyor.

 

Kimse Kusura Bakmasında, “Zaman Birlik Olma Zamanıdır, Çankırı’mız En Güzel Hizmetleri Hak Ediyor.” Ama nerede?

 

Biz milletvekili seçtiğimizi biliyorduk ama maalesef ki vekil bile vatandaşın derdiyle dertlenmiyor vatandaş gidip başka yerlerde derdine çözüm arıyor. Bu sebeplerden dolayı Çankırılı iş adamı Uğur Sucu’nun kıymetini bilelim.  
Bu haber 5304 defa okunmuştur.

Etiketler :
Önder / 26-07-2019 03:09:00

Bunlar millet vekili değil zillet vekili hangi yüzle halkın yüzüne bakacaklar? Tokiyi kullanarak oy toplayanlar şimdilerde ali cengiz oynuyor. Halkı milyarlarca zarara uğrattılar yatacak yerleri yok. Makam aracına biner benim vergimle kral gibi yaşar bide yetmezmiş gibi utanmadan bu güzide halkın yüzüne bakar yazıklar olsun akp.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Genel Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI