Bugun...İyi Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Toplantısını Gerçekleştirdi
Tarih: 20-02-2018 08:27:21 + -


Öztürk 4 Mart 2018 tarihinde il başkanlığı seçiminin de yapılacağını dile getirerek, yakın zamanda gençlik kolları çalışmasının tamamlanacağını gençlik kolları il başkanının atanacağını söyledi.


İyi Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Toplantısını Gerçekleştirdi

Saha çalışmalarına öncelik verecekler

 

İYİ Parti Çankırı Merkez İlçe başkanlığı yönetim kurulu toplantısı 17 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirildi. 11 Şubat 2018 tarihinde 1. olağan kongresini gerçekleştiren İYİ Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanlığı yönetim Kurulu toplantısı Hacı Ali tesislerinde gerçekleştirildi.

 

Gerçekleştirilen toplantıda bir konuşma yapan İYİ Parti Merkez ilçe Başkanı Vahit Öztürk, “Ben kendi adıma söz veriyorum. Bu can bu bedende olduğu sürece, mukaddes bayrağı asla yere düşürmeyeceğim. Biz kesintisiz bin yıldır buradayız ve gelecekte de burada olacağız. Gelecek bin yılda tarihteyiz ve tarihin yapıcısı yine bizler olacağız” dedi.

 

İYİ Parti’nin 1. meclis ruhu taşıyan bir parti olacağını da aktaran Öztürk, “1. meclis ruhu Mustafa Kemal Atatürk’ün etrafında toplanmıştır. Bu devleti o vatanseverler kurdu” dedi.

 

Yönetim kurulu ile ilk toplantılarını gerçekleştirdiklerini de aktaran Öztürk, yönetim kurulunun 54 kişiden oluştuğunu dile getirdi. Divan kurulu üyelerinin de belirlendiğini söyleyen Öztürk, komisyonların oluşturulduğunu, saha çalışmaları için notlar alındığını ve bunların üzerinde durulacağını dile getirdi.

 

Saha çalışmalarında öncelikli olarak mahalle teşkilatlarını kuracaklarını aktaran Öztürk, köy, sandık kurulu, STK çalışmaları ve il seçimleri ile ilgili çalışmalar gerçekleştirileceğini ve bunlarla ilgili komisyonların kurulduğunu aktardı.

 

Öztürk 4 Mart 2018 tarihinde il başkanlığı seçimi de yapılacağını dile getirerek, yakın zamanda gençlik kolları çalışmasının tamamlanacağını gençlik kolları il başkanının atanacağını söyledi.

 

 

 

 

 
Bu haber 2335 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI