Bugün...Jandarma Ve Polis Efsane Nesil Olarak Tarihe Geçecek
Tarih: 28-02-2018 03:21:00 + -


Çankırı İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler tarafından il ve ilçelerimiz genelinde gerçekleştirilen uygulamalarda darbe üstüne darbe yiyen kaçakçılar neye uğradıklarını anlayamıyorlar.


Jandarma Ve Polis Efsane Nesil Olarak Tarihe Geçecek

Sesini Dünya Duysun Ey Askerim Türk Milleti Durmaz Daima İleri…

 

Çankırı İl Jandarma Komutanlığı 5607 Sayılı Kanuna Muhalefet Suçu İşleyenlere Aman Vermiyor!

 

Alınan sıkı güvenlik önlemleri dikkatlerden kaçmadığı için kendilerinden sıkça söz ettiren Çankırı Jandarması ve polisi alkışlanıyor övgü dolu sözcüklerle taçlandırılıyorlar. Çankırı ve ilçelerindeki vatandaşlarımız Asayiş haberlerimiz vesilesiyle Çankırı İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü Olay Bildirim Bültenlerine haber sitemiz aracılığı ile "Helal olsun size aslan parçaları" şeklinde övgü dolu sözler yağdırdı.

 

Ilgaz İlçesinde Gümrük Kaçağı Araç Yakalaması

 

Çankırı İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca, 23.02.2018 tarihinde saat 12:00 sıralarında, Ilgaz İlçesi Yuvasaray köyünde icra edilen önleyici kolluk faaliyeti esnasında, Bulgaristan’dan yasa dışı yollarla Türkiye’ye getirilen yaklaşık piyasa değeri 100.000 TL. olan (1) adet Mercedes Benz E 220 CDI model araç ele geçirilmiştir. Olayla ilgili Ilgaz Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturmaya başlanılmış olup, yakalanan araca Gümrük Müdürlüğüne teslim edilmek üzere el konulmuştur.

 

Atkaracalar İlçesinde Kaçak Malzeme Yakalama

 

Çankırı İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca, 21.02.2018 tarihinde saat 19:30 sıralarında, Atkaracalar İlçesi D-100 karayolu üzerinde yapılan yol kontrol ve arama faaliyetinde, İstanbul iline gitmekte olan bir araçta yapılan aramada, koliler arasına gizlenmiş, piyasa değeri yaklaşık (780.000) TL. olan, tamamı gümrük kaçağı (14.730) adet güneş gözlüğü ile (600) kg. çay ele geçirilmiştir. Olayla ilgili Kurşunlu Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturmaya başlanılmış olup, yakalanan gümrük kaçağı malzemelere el konulmuştur.

 

Kaçakçılar Jandarmanın Titiz Çalışmaları Neticesinde Takiplerden Kaçamıyorlar!

 

Çankırı İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler tarafından il ve ilçelerimiz genelinde gerçekleştirilen uygulamalarda darbe üstüne darbe yiyen kaçakçılar neye uğradıklarını anlayamıyorlar.

 

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak diyoruz ki; Ben hayatım boyunca hiç bir zaman bu kadar birliğe beraberliğe ihtiyacımız olduğunu hatırlamıyorum. Son zamanlarda öyle günlerden geçiyoruz ki herkesin bu vatan için kenetlenmesi gerekiyor.

 

Jandarma Genel Komutanlığı ve İçişleri Bakanlığı'nın, sınırların, sahillerin ve şehirlerin güvenliğiyle, dağdaki teröristlerin, şehirlerimizdeki kaçakçıların temizlenmesiyle, bu sürecin tam göbeğinde bulunduğunu belirten Çelik, "Sadece asayiş olarak değil, uyuşturucu ticareti noktasında da, trafik noktasında da Jandarmamız, bütün bu çizdiğim resimdeki en büyük sorumluluk alanlarından birine sahiptir."

 

Jandarma ekiplerinin “Huzurunuz, mutluluğumuzdur” sloganıyla yürüttüğü denetimlerle ilgili olarak yapılan açıklamada; “Çankırı İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde meydana gelebilecek olayların önlenmesi ve suça karışan şahısların yakalanması, meydana gelen olaylara anında müdahale edilmesi, halkımızın huzuru ve mutluluğu için yasa dışı unsurlar ile mücadeleye aralıksız olarak devam edecektir” denildi.

 

Bu vesilelerle “Efsane Nesil Olarak Tarihe Geçecek Jandarma Ve Polisimizin her daim yanında olalım diyorum." Cenab-ı Allah tüm güvenlik güçlerimizin havada, karada, denizde, her zamen ve her yerde yar ve yardımcıları olsun.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 3139 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Asayiş-Emniyet Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI